Слухайте в ефірі Львівського радіо 16 серпня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 16 серпня

Яким був вплив Жидачівської землі на європейські  суспільно-культурні процеси? Про Імена і події різних епох славної Галицької землі  разом з СТЕПАНОМ РЕВУЦЬКИМ – директором заповідника  музею-меморіалу  Гетьмана України Івана Виговського  у селі РудА на Жидачівщині у середу, 16 серпня, о 14:25 . Автор і ведуча – Наталка Криничанка.
—————

З 18 години 20-ти хвилин до 19-ої – програма «ЧАС ЖИТИ». Вирішення екологічних проблем в Україні неможливе без формування так званої екологічної свідомості. У нашій Конституції навіть прописані екологічні права та обов»язки громадян. Тому формування відповідальності за збереження природи повинно формуватися ще змалку. Що таке екологічне мислення, якою має бути екологічна освіта почуєте у програмі. Автор і ведуча Аліна Литвинова.
Учасники: начальник управління охорони природних ресурсів та моніторингу Оксана Війтик, директор Яворівського національного природного парку Михайло Біляк, заступник директора з наукової роботи Національного природного парку «Сколівські Бескиди» Василь Триндак, провідний фахівець еко- освіти Регіонального ландшафтного парку «Равське Розточчя» Стефанія Асанова, начальник відділу екологічно-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» Богдана Дзвінник.
——————–

ДІЛОВІ ЗУСТРІЧІ – середа, 16 серпня, 21 година 10 хвилин. 20-го червня у Львові стартувала кампанія із сортування сміття. Мешканцям багатоповерхівок роздаватимуть брошури, а на смітниках з’являться яскраві наліпки. Як це правильно робити? Куди і що складати і навіщо це потрібно?Якими є результати кампанії? –  Про це спілкуватимемось у програмі Наталі Сохан «Ділові зустрічі», що звучатиме в прямому ефірі Львівського радіо у середу,16 серпня, о 21 годині 10 хвилин.
Учасники: визначаються ?КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:16, вівторок, 12 грудня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:35, вівторок, 14 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:19, вівторок, 7 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0