Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 18 березня

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 18 березня

Відчуття людської самотності наскрізно звучить у текстах як сьогодні, так і кільканадцять років тому. Провести паралель між великим генієм, який творив у сакральній самотності – Йоганном Себастьяном Бахом, а також чеським драматургом, який спробував розмістити людину у цілковитому забутті своєї самотності. То як сприймає цей стан людина  дізнаєтеся у радіопрограмі “Зустріч на князя Романа” у п»ятницю,  18 березня о 14:30. Автор і ведуча – Єва Якубовська.

—————-

Два роки прем’єрства Арсенія Яценюка спричинили втрату довіри українців до чинного прем’єр-міністра та уряду, викликану насамперед зубожінням населення, та зменшенням рівня довіри до України з боку західних партнерів. Розмова про політичну кризу в Україні, її причини та шляхи розв’язання прозвучить в ефірі «Львівського радіо» в програмі «Про політику зблизька» у п’ятницю, 18 березня, о 18.20. Ведучі – Євген Ланюк та Ігор Осадчук.

—————–

У 90-х роках минулого століття на Львівщині вирощували тисячі гектарів льону-довгунця, торік лише сто гектарів. Чому не в пошані ця культура в нашій області? Що необхідно зробити, щоб відродити колишню славу льону?  Про це довідаєтесь з радіопрограми «Довкілля» у п»ятницю, 18-го  березня, о 21-й годині 10 хвилин. Редактор – Зоряна Дідич.

—————-КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ