Слухайте в ефірі Львівського радіо 18 квітня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 18 квітня

У радіопрограмі “Зустріч на князя Романа” з Євою Якубовською дізнаємося про нову театральну прем’єру від харківського режисера Артема Вусика за мотивом “Блакитної троянди” Лесі Українки. Вмикайте ефір о 14 30 у вівторок, 18 квітня.
—————–

Життя сучасних людей часто ускладнюють різні захворювання опорно-рухового апарату, а деякі з них можуть перетворити активного людину на інваліда. Виникають такі хвороби у людей різного віку. Фахівці відмічають, що найбільша кількість таких недуг діагностується в розвинених країнах.Адже розвиток передових технологій, включаючи автомобілі, телебачення, повна комп’ютеризація, не кращим чином позначаються на здоров’ї людини. Як запобігти цим недугам? – З цього приводу спілкуватимемось з фахівцями у програмі Наталі Сохан «ЗДОРОВЯ», що звучатиме в прямому ефірі Львівського радіо 18 квітня о 18 годині 20 хвилин.
Учасники:Головний лікар Львівського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру, головний позаштатний обласний спеціаліст з спортивної медицини і лікувальної фізкультури Степан Васильович Середа та лікар ортопед-травматолог Львівського обласного госпіталю інвалідів війни і репресованих ім.Ю.Липи,керівник Обласного ортопедичного центру,Заслужений лікар України, головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з ортопедії і травматології Теофіл Миронович Підлісецький.
—————-

Про українського історика, учня Михайла Грушевського Івана Крип’якевича слухайте у програмі «Постаті» у вівторок, 18квітня, о 21.10. Автор і ведучий – Ігор Осадчук.

Учасники: доктор історичних наук, професор, директор Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України Микола Литвин.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:16, вівторок, 12 грудня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:35, вівторок, 14 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:19, вівторок, 7 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0