Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 18 лютого

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 18 лютого

Богдан-Ігор Антонич, якого не можна забувати, якого потрібно слухати і вміти чути. У четвер, 18 лютого, о 14:30 на хвилі 103,3 у радіопрограмі «Зустріч на князя Романа» знову «Чесний Четвер».              Ведучі Єва Якубовська та Ірена Вовк розмовлятимуть про літературно-музичне дійство “Антонич удома”. Гостями програми ‪‎ стануть  співорганізатори проекту: Юрій Андрухович, Уляна Горбачевська і Марк Токар.

—————–

Правильна мовна політика держави – запорука стабільності та вагомий чинник безпеки. Послідовність і виваженість у цьому питанні унеможливлює провокативне розхитування ситуації зсередини країни. Про мовну політику як частину політики національної говоритимемо у радіопрограмі “ФОРМУЛА БЕЗПЕКИ”,  в четвер, 18 лютого, о 18 годині 20 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

—————–

З 1 січня 2016 року набула чинності Угода про зону вільної торгівлі з ЄС. Підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі відкрило для українського бізнесу нові можливості у торгівлі з Європейським Союзом. Як українські малі й середні підприємства шукатимуть шляхи виходу на нові ринки, наскільки успішно зможуть підприємці адаптуватися до умов глобальної конкуренції у сфері експорту говоритимемо у програмі «Сусіди» у четвер, 18 лютого, о 21-й годині 10 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

—————-КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ