Слухайте в ефірі Львівського радіо 18,19, 20 лютого

Слухайте в ефірі Львівського радіо 18,19, 20 лютого

У радіопрограмі “Від бароко до року ” -легендарний співак, львів,янин , який з 1971 року виступає на концертах і прославляє Україну , але найбільше він любить Львів та львів,янок .Заслужений діяч  естрадного мистецтва -Богдан Цісінський . Автор і ведуча Любов Фітьо.

—————
Які казки любили у дитинстві герої Майдану і сучасні захисники України ? Мистецький проект «Воїни АТО Читають Казки Дітям». «Про Калинову сопілку» та «Про двох братів і сорок розбійників» розкажуть учасники Майдану та АТО РОСТИСЛАВ Покладок і Мишко Адамчак у суботу, 18 лютого о 8: 40 у радіопрограмі «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ» .
——————
Ім»я народної поетеси Анастасії Хімко зовсім невідоме масовому читачеві. Проте її добре знають і шанують в селі Поздимир на Радехівщині, де невдовзі пані Анастасія відзначатиме соє 80-річчя. Зусиллями односельців щойно вийшло у світ її поетичне вибране «Село моє рідне, Поздимире мій». Ця книга свідчить про талант Анастасії Хімко, для якої Слово і Україна завжди були понад усе.
Вона ніколи не прагнула слави, а її мрією була вільна Вітчизна, за яку стояв зі зброєю в руках її батько січовий стрілець. Тож подаруймо Анастасії Хімко бодай крихту нашої уваги і любові, на яку вона чесно заслужила. Про це і більше в авторській програмі Олеся Дяка «Формат Слова» в суботу, 18 лютого, о 9-й годині 20 хвилин.
—————-
Той, що пройшов пекло Афгану , а зараз став до зброї за Україну. Історію львівського десантника Сергія Лондона, який починав шлях воїна на Середньому Сході, а продовжив на нашому українську – почуєте. До другої річниці боїв на Дебальцівському плацдармі продовжуємо серію розповідей про українських захисників, які були у серці тої оборони. Та, аби імена Героїі, що поклали за нас своє життя не були забуті – слухайте спогади про воїна 80-ї десантно-штурмової бригади Маріса Камінського від його побратимів. Субота, 18-го лютого, 18 година 10 хвилин. Автор і ведуча радіопрограми «Операція Україна» Ганна Шкряда.
20 лютого – трагічна річниця розстрілів на Майдані. Серед Героїв “Небесної Сотні”- молодий перспективний історик, соціолог, активіст, поет Богдан Сольчаник. У суботу, 18 лютого о 18:35 в програмі “Основа” своїми спогадами про нього поділяться друзі й однодумці. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

Учасники: Ірина Старовойт – відома літературознавець, поетка, викладачка, Марічка Погорілко, співупорядниця книги, Данило Ільницький –  молодший науковий співробітник, кандидат філологічних наук.
—————–

Композитор і піаніст, вчений і педагог, який вбачав своє призначення у творенні правдивої української музики.  Василь Барвінський. Він так дорожив своїми композиціями, що один з його учнів Роман Савицький свого часу сказав: «Aні одна нотка в його творах не є зайва, а кожна нотка — це окремий світ, якого Василь Барвінський не віддав би за гори золота». Своїм життям, силою духу, шляхетністю композитор Василь Барвінський забезпечив собі достойне місце серед Великих Українців, яких має знати кожен…Про нього у суботу, 18 лютого, о 21.10 в радіопрограмі «Із золотих фондів львівського радіо». Редактор Г.Рокецька.
Учасники: О.Онуфрів – автор і ведуча, М.Крушельницька – нар.арт.України, піаністка.

—————–

Рушник українського роду вишитий нитками окремих родин. Чи задумувались ви діти , що таке родовід? З чим його можна порівняти? І ким є кожен з вас на ниточці родоводу ?
Про це та інше у неділю 19 лютого о 8-ій 40 з поезією волинської поетеси НІНИ ГОРИК та її книжечкою «На ниточці родоводу» у радіопрограмі «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ» .
Ведуча Наталка Криничанка.
————
Пломінний день Олени Теліги , жінки, поетеси, публіциста і критика яка символізувала українське єство буремного часу становлення мрії міліонів – української держави. До сумних роковин страти великої українки у Бабиному Яру з присвятою літературно-музична композиція від Наталії Лісової – акторки Національного театру імені Марії Заньковецької у неділю 19 лютого о 9-ій 20 у радіопрограмі «Зустрічі на князя Романа» разом з Наталкою Криничанкою.
—————–
Люди спали і прокинулися кілька років тому й досі не заснули, – так описують переломний момент Революції гідності. 19 лютого у програмі «Від бароко до року» з Євою Якубовською о 14:30 програмі ми будемо говорити про нашу ще незагоєну історію у пісня сучасних музикантів, разом моделювати наше майбутнє.
——————
У радіопрограмі «Територія доброти» у неділю, 19-го лютого, о 18-й годині 10 хвилин почуєте про однодумців, які працюють над проектом «Майстерня мрії», допомагають людям з розумовою неповносправністю: соціалізують їх, розвивають таланти, привчають до праці. Автор і ведуча – журналіст Ольга Мельник.
————–
Ставлення до постаті Івана Франка – справа національної гордості. Як навчитися гідно вшановувати пам’ять Генія Слова та навіщо переосмислювати у ХХІ ст. творчу спадщину «Doctorа universalis», розповість український літературознавець, франкознавець, доцент ЛНУ імені Івана Франка Богдан Тихолоз. Слухайте діалог про реалії і виклики сучасного франкознавства в літературно-мистецькій програмі «Слово» з Оксаною Галаник у неділю, 19 лютого, о 18:30, в ефірі Львівського радіо.
—————
«Львів музичний» у пам’ять про криваві протистояння на Майдані під час Революції Гідності. Звернемось до генетичного коду українства, шифрованого у нотах, звучанні українського народного інструменту – бандури. Ведуча Ірена Вовк поспілкується з художнім керівником, головним диригентом Національної заслуженої капели бандуристів ім.Г.Майбороди, заслуженим діячем мистецтв України Юрієм Курачем. Неділя, 19 лютого, 21.10.
—————-

21 лютого виповнюється сто років, як у Львові численні жіночі організації об’єднались у Союз українок. Тоді – Галичини, згодом – всієї України, ще за десять років – у всесвітню організацію. З перших днів союзянки задекларували гасло, яке пронесли крізь роки злету і заборон: «Служити людям, будувати державу». Сто років копіткої жертовної праці і нові виклики Союзу Українок – про це розмова з заступницею голови всеукраїнської організації Ростиславою Федак у наступному випуску Радіожурналу «Місто».
Автор і ведуча Ірина Павлюк
Учасники: Ростислава Федак, Заступник голови Всеукраїнської організації «Союз Українок»
—————-
Щопонеділкова радіопрограма «ВАС СЛУХАЮТЬ», яка звучить у прямому ефірі Львівського радіо з 18 години 20 хвилин до 19-ї години, запросить вас, шановні слухачі, на пряме спілкування із головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою. Ведуча програми – журналіст Мирослава Лубкович.
Під час ефіру працюватимуть телефони прямого зв»язку.
—————-

Майдан і ми. Чи спогад має право стати архівом, чи події того дня мають ятріти відкритою раною на тілі України ? Європейськість як феномен українського геному. Територія честі і воля до незалежності. Матеріалізація одвічної думи про свободу – боротьба во ім”я людського.
Про це та інше з Юлією Курташ-Карп, поетесою, членом Національної спілки письменників України у понеділок 20 лютого о 21:10 у радіопрограмі “Світлиця” разом з ведучою Наталкою Криничанкою.
—————–КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:16, вівторок, 12 грудня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:35, вівторок, 14 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:19, вівторок, 7 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0