Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 19 березня

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 19 березня

З дня на день у цілому світі, та й на нашій планеті – День лялькаря. Саме ляльковий театр ховає в собі стільки таємничого і фантазійного… Здавалось би, неживі предмети – великі і малі, дерев’яні, паперові чи тканинні, – враз оживають у вмілих руках справжнього майстра своєї справи – ЛЯЛЬКАРЯ! Про ляльки і їхніх творців – слухайте у радіопрограмі  «Планеті дітей» у суботу, 19 березня, о 8.40. Автор і ведуча Ірена Вовк.

—————-

А чи знаєте ви, що на озброєнні Української Повстанської Армії були і таки і літаки? А ви спитаєте, а де ж і у яких лісах вони їх ховали? Все дуже просто, щоправда, для вояка УПА це було просто – танки і літаки були підбиті в боях, відремонтовані золотими  руками упівців і воювали проти енкаведистів до закінчення пального. Опісля підірвані. Воістину – УПА непереможна і про це чи не найбільше знає дослідник зброї  пан Мирон Щеглюк, який відповість на всі задані питання автору і ведучому програми «Формат Слова», письменникові Олесеві Дяку 19 березня, у суботу, о 9-й годині 20 хвилин.

———————

У радіопрограмі «Від бароко до року» відкриваємо нові імена на мистецьких теренах у Львові. З нами у прямому єфірі нещодавно створений вокальний квартет молодих  тенорів «LeonVoci». Хто це і які Вони , почуєте іхні  голоси і   дізнаєтесь-  в суботу 19 березня  о 14.30. Автор і ведуча – Любов Фітьо.

—————

І війна може здійснити мрію – певно шокує. Цього разу розповімо  таку історію, де через біль, втрати і сум бойових дій людина здобула те, про що мріяла у мирі. Також слухайте репортаж з візиту Керівників оборонних відомств України та Канади до Міжнародного Центру Миротворчості та Безпеки. І традиційно – воістинна історія капелана. Про охоронця бійцівських душ, якого з передової у шпиталь привів рак – і якому потрібна допомога – слухайте в радіопрограмі журналіста Ганни Шкряди «Операція Україна» у суботу, 19-го березня, о 18-й годині 10 хвилин.

——————

Хоча проблема якісної підготовки робітничих кадрів існує в Україні давно, але її перекладання на місця сталося несподівано швидко.  Перехід системи профтехосвіти під юрисдикцію місцевої влади викликав багато надзвичайно гострих питань. Для всієї галузі цей перехід став сучасним викликом, для окремих закладів – навіть питанням подальшого існування. Про реформу професійно-технічної освіти поговоримо у програмі “Основа” у суботу, 19 березня о 18 годині 35 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.                                           —————–

Однією із найяскравіших сторінок історії Тарасової гори є пошанування великого сина українського народу духовними провідниками нації, на честь яких Шевченко свою поетичну збірку назвав “Кобзар”. Серед них неординарна постать Олекси Чуприни, про якого йтиме мова у програмі «Із золотих фондів Львівського радіо» в суботу, 19-го березня, о 21-ій годині 10 хвилин. Редактор Галина Рокецька.

—————-КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ