Слухайте в ефірі Львівського радіо 2 березня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 2 березня

У радіопрограмі «Зустріч на князя Романа» з Євою Якубовською та Іреною Вовк поговоримо про фільм “Гіркі жнива”: хто і для чого. Дізнаємося  у четвер, 2 березня, о 14:30.

 

Минулого тижня на львівський ринок таксі вийшли відразу дві потужні міжнародні компанії – «Яндекс.Таксі» і Uber.Частина місцевих політиків виступили з протестами, львівські таксисти звернулися з цього приводу до мера Львова. Оскільки розвиток пасажирських перевезень та підвищення безпеки руху є однією з важливих тем «ФОРМУЛИ БЕЗПЕКИ», то саме в ракурсі безпеки краян у четвер, 2 лютого, о 18 годині 20 хвилин спілкуватимемось у прямому ефірі Львівського радіо з цього приводу з заступником начальника державного контролю та нагляду за безпекою на транспорті Управління Укртрасінспекції у Львівській області Романом Бойком. Учасники: заступник начальника державного контролю та нагляду за безпекою на транспорті Управління Укртрасінспекції у Львівській області Роман Бойко інші учасники – визначаються.

                         

Про життя українців в Польщі та особливості українсько-польських взаємин поспілкуємось у програмі «Сусіди» у четвер, 2 березня, о 21 годині 10 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова. Учасники: Мирослава Керик – історик, соціолог, фахівець у справах міграції і української спільноти в Польщі. Є президентом Фонду «Наш Вибір» і редакторкою місячника «Наш Вибір».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ