Слухайте в ефірі Львівського радіо 2 червня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 2 червня

Їй всього 30 років, а в доробку 7 персональних виставок, одна з яких у Франції – це про художницю Маріанну Вахняк, яка до Львова привезла свої «Відчуття» – так називається її остання виставка. Мисткиня не лише пише свої роботи, а й випікає. Про це і не тільки почуєте у п»ятницю, 2 червня, о 14-й годині 30 хвилин у радіопрограмі «Зустріч на Князя Романа». Автор і ведуча – Лідія Станіцька.
—————–
Про рішення сесії ЛОР слухайте в ефірі «Львівського радіо» в програмі «Про політику зблизька» у п’ятницю, 2 червня, о 18.20. Автор і ведучий – Ігор Осадчук.
Учасники: голова обласної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», член фракції «Об’єднання «Самопоміч» у ЛОР Парасковія Дворянин, член комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики ЛОР Ярослав Качмарик (фракція ВО «Батьківщина») та представник ще однієї політичної сили.
—————–
Наукова діяльність кафедри економічної теорії Львівського національного аграрного університету тісно пов»язана з господарською практикою Науковці брали активну участь у підготовці першої в історії незалежної України «Економічної енциклопедії». Дослідження професора Федора Горбоноса покладено в основу Закону України «Про сільськогосподарську кооперацію». Є чимало інших здобутків. Про це говорили науковці університету на конференції, присвяченій 70-річчю заснування згаданої кафедри. Розповідь про цю подію в передачі «Довкілля» у п»ятницю, 2 червня, о 21-й годині 10 хвилин.
Учасники: Я.Янишин, Н.Залізко, Ф.Горбонос, І.Корчинський – науковці.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:16, вівторок, 12 грудня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:35, вівторок, 14 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:19, вівторок, 7 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0