Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 2 грудня

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 2 грудня

У радіопрограмі «Зустріч на Князя Романа» з Євою Якубовською говоритимемо із режисеркою Оленю Дем’яненко та актором кінострічки “Моя бабуся Фанні Каплан”. Про драматизм та історизм стрічки  слухайте у п»ятницю, 2 грудня, о 14:30.

 

Про те, коли чекати Україні на безвізовий режим з ЄС та чого Європа чекає від України, слухайте в ефірі «Львівського радіо» в програмі «Про політику зблизька» у п’ятницю, 2 грудня, о 18.20. Автор і ведучий – Ігор Осадчук.

 

Учасники: професор Інституту міжнародних відносин Варшавського університету, заступник голови Польського товариства міжнародних студій Анджей Шептицький, кандидат історичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Львівського національного університету імені Івана Франка Олександр Сергійович Кучик, депутат Львівської обласної ради (фракція НРУ) Ігор Васильович Ковальчук та депутат Львівської обласної ради (фракція БПП)Роман Ігорович Васьків.

 

Чому в Україні і, зокрема, на Львівщині збільшується прихильників органічної продукції?  Про це  свідчить семінар «Кооперативи в органічному виробництві. Як це можливо». Зараз в нашій області виготовляють чисту продукцію люди, які на перший погляд , далекі від сільської праці, зокрема лікарі. Про це дізнаєтесь із передачі «Довкілля» у п»ятницю, 2 грудня, о 21-й годині 10 хвилин. Редактор Зоряна Дідич.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ