Слухайте в ефірі Львівського радіо 2 листопада

Слухайте в ефірі Львівського радіо 2 листопада

Про «Тривогу» на малярських полотнах Остапа Лозинського та інші почуття й відчуття, що спонукають до пошуків чи до творчості – слухайте в інтерв’ю Ірени Вовк у програмі «Зустріч на Князя Романа» у четвер, 2 листопада, о 12.25.
—————
Уже упродовж чотирьох років безпека усієї України залежить від ситуації на сході. Неоціненною у справі оборони є роль артилерії, наших воїнів-артилеристів. Напередодні професійного свята – Дня ракетних військ і артилерії України про важливість підготовки висококваліфікованих офіцерських кадрів та подальшу участь артилеристів у  реальних боях спілкуватимемось у програмі Наталі Сохан «ФОРМУЛА БЕЗПЕКИ», що звучатиме в прямому ефірі Львівського радіо у четвер, 2 листопада ,о 17 годині 20 хвилин.
Учасники: військовий журналіст Тарас Грень (кілька днів тому повернувся зі сходу): інші учасники – визначаються.
——————–
На Львівщині за кошти Євросоюзу реалізують 10 нових проектів, зорієнтовані на збереження і розвиток історико-культурної та природної спадщини. Це стало можливим завдяки “Програмі транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020″. На які проекти буде скеровано 6,5 млн євро від ЄС поспілкуємось у програмі «Сусіди» у четвер, 2 листопада о 20 годині 11 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

Учасники: виконавча директорка Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» Галина Литвин,  голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, третій учасник визначається.
——————-КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:33, п`ятниця, 4 січня 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
19:13, четвер, 22 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:43, п`ятниця, 26 жовтня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0