Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 2 лютого

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 2 лютого

Радіопрограма  «Зустріч на князя Романа» – з ведучою Іреною Вовк  розкаже  про мистецтво фоторепортажу. Фотокореспондент Віталій Грабар розповість про безкоштовні курси для військових, які тимчасово втратили працездатність. Вівторок, 2-го лютого, о 14-й годині 30 хвилин.

—————-

Спалах поліомієліту в Україні, цьогорічний свинячий грип, а тепер ще й випадки нової напасті, яка вже появилася в Європі – вірус Зіка… Як без паніки, вміло і фахово протистояти лихові? – про це спілкуватимемось у програмі Наталі Сохан «ЗДОРОВЯ», що звучатиме в прямому ефірі Львівського радіо у вівторок, 2 лютого, о 18 годині 20 хвилин.

—————-

2 лютого виповнюється 161 рік з дня народження Івана Пулюя. Постать Івана Пулюя вражає своєю глибиною та багатогранністю. Саме його катодна лампа наштовхнула Вільяма Конрада Рентгена на відкриття короткохвильового електромагнітного випромінювання – Х-променів. Крім того, він був перекладачем Біблії, громадським діячем та організатором науки. Розмова про Івана Пулюя прозвучить у радіопрограмі “Постаті” у вівторок, 2 лютого, о 21.10. Автор і ведучий Євген Ланюк.

——————–

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ