Слухайте в ефірі Львівського радіо 2 та 3 вересня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 2 та 3 вересня

Щоб всі букви добре знати , треба читанку вивчати. Про захоплюючу подорож у країну слів разом з Ольгою Банах та «Чудернацькою читанкою від «А до Я» львівської поетеси , педагога і етнопсихолога Марії Чумарної у суботу, 2 вересня, о 14-ій 45 у радіопрограмі «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ» .
Ведуча Наталка Криничанка.
——————
Художньо-візуальні роздуми про жінку, про символи і знаки української культури – у програмі «Зустріч на Князя Романа» з гостею з Каліфорнії, українкою за походженням Валентиною Роєнко-Сімпсон. Ведуча Ірена Вовк.
——————
Програма Ганни Шкряди «ОПЕРАЦІЯ Україна» о 18-ій годині 10 хвилин у суботу, 2 вересня. Почуєте: Іловайськ – три роки трагедії. Історія воїна, який проривався у котел на допомогу оточеним бійцям. Також почуєте спеціальний матеріал про Донеччину – звільнену і сліди, що залишила війна не тільки снарядами, а також як згуртувалась наша діаспора у Румунії у боротьбі за Україну і проти агресора.
——————
У Львові, в Центральній міській бібліотеці імені Лесі Українки відкрилася “Майстерня Щастя”. «Майстерня щастя» – це проект соціальної дії, спрямований на популяризацію культури читання, спілкування та створення простору для творчого й інтелектуального, безкоштовного дозвілля для дітей і підлітків. Детальніше про проект почуєте у радіопрограмі  Аліни Литвинової «Основа» у суботу, 02 вересня, о 18-й годині 35 хвилин.

Учасники: бібліотекар Центральної міської бібліотеки імені Лесі Українки міста Львова Настя Введенська, представниця Інституту Суспільних Ініціатив Юлія Федорів, львівський письменник Олександр Зімба, юні читачі.
——————
На порозі осені радіопрограма «Із золотих фондів львівського радіо» з приємністю подарує слухачам можливість відчути дух і атмосферу обжинків – стародавнього українського народного звичаю. Автор і ведучий – журналіст, фольклорист Володимир Кузик. Ефір в суботу, 2 вересня, о 21.10. Редактор Г.Рокецька.
Учасники: народний фольклорний колектив «Криниченька» з міста Броди.

——————

Хто такі білі вовки? І чи є вони серед нас? І чого варто навчитись у Білих вовків ? Про це та інше у неділю, 3 вересня, о 14-ій 45 від інструктора школи екстремального виживання «Білі вовки» АНДРІЯ ШЕНГОФЕРА та його вихованок Аліни та Ані КАШИНИХ у радіопрограмі «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ» . Ведуча Наталка Криничанка.
——————
Художньо-візуальні роздуми про жінку, про символи і знаки української культури – у програмі «Зустріч на Князя Романа» з гостею з Каліфорнії, українкою за походженням Валентиною Роєнко-Сімпсон. Ведуча Ірена Вовк. Неділя, 3 вересня, 14 година 30 хвилин.

Відшуміло літо, а за ним і найяскравіші події. Кінець серпня у
Києві і Львові позначився масштабним святкуванням важливої для всіх
українців світу події – 50-річчя Світового Конгресу Українців. 20-мільйонна
українська діаспора розпорошена по цілому світу, у кожного – власна історія
еміграції, своє щастя і свій біль, але всіх єднає спільний корінь, з якого
рушили у далекий світ у пошуках кращої долі – це рідна земля України,
відповідальність за неї перед Богом.
Слухайте діалог про роль і місію СКУ, зокрема його представництво в
Іспанії, з Юрієм Чопиком (Мадрид – Іспанія) – головою «Української
громади Іспанії за права, честь і гідність українців», головою Комісії
допомоги українцям за кордоном Світового Конгресу Українців в ефірі
Львівського радіо в програмі «Слово» з Оксаною Галаник у неділю, 3
вересня, о 18:30.
——————
Його важко уявити без гітари і без влучного слова. Коли він запрошує своїх друзів на творчий вечір – усі знають – буде цікаво та зворушливо, як і його музичні шедеври, які наспівує чи не кожен українець. Це про Сергія Лазо – музиканта, поета, композитора. Його пісні-хіти виконують Василь Зінкевич, Віктор Павлік, Оксана Пекун, Гайтана, гурт «Скай», а ще він сам – під супровід акустичної гітари. Не пропустіть відвертість від Сергія Лазо у програмі «Львів музичний» в неділю, 3 вересня, о 21 годині 10 хвилин. Ведуча Лідія Станіцька (Пужак).
——————КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:16, вівторок, 12 грудня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:35, вівторок, 14 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:19, вівторок, 7 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0