Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 20 квітня

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 20 квітня

Сьогодні в Україні все частіше говорять про різницю між кіно- та театральною режисурою. Проте, що про це можуть сказати іноземні митці. Перспектива та ретроперспектива процесу режисури складеться у  радіопрограмі “Зустріч на князя Романа” з Євою Якубовською у середу, 20 квітня, о 14:30. Гість студії – Чед Ґрасія.

—————–

Вирішення екологічних проблем в Україні неможливе без формування так званої екологічної свідомості. У нашій Конституції навіть прописані екологічні права та обов”язки громадян. Тому формування відповідальності за збереження природи повинно формуватися ще змалку.  Що таке екологічне мислення, якою має бути екологічна освіта почуєте у програмі “Час жити” у середу, 20 квітня о 18 годині 20 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

——————

В сучасних умовах  дефіциту паливно-енергетичних ресурсів, стратегічної актуальності набуває не лише питання раціонального їх споживання та впровадження альтернативних видів теплоенергетики, а також – їх видобування. Якою є ситуація  у плані видобутку газу на Львівщині? – про це спілкуватимемось з фахівцями у програмі  Наталі Сохан «ДІЛОВІ ЗУСТРІЧІ», що звучатиме в прямому ефірі Львівського радіо, у середу,  20 квітня о 21 годині 10 хвилин.

——————–КоментаріРозточчя коментує:
14:17, четвер, 21 квітня 2016
 

Доброго дня! 20 квітня о 18:20 в програмі ,,Час жити,, йшлось про екологічну освіту.Чи є моживість прослухати запис прямого ефіру?Або ж скачати його ?Наперед вдячна.Вдалого вам дня!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:07, понеділок, 19 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
20:03, п`ятниця, 23 лютого 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0