Слухайте в ефірі Львівського радіо 21 листопада

Слухайте в ефірі Львівського радіо 21 листопада

Наш бренд – книга. Саме так означив багатолітю творчу письменницьку працю патріарх української літератури 92-річний Микола Петренко. До слова – він є автором більше ста різножанрових книг і тим не менше не нехтує участю в колективних збірниках. Але той, про який говоритимемо 21 листопада, у вівторок, о 12-й 30-ть в радіопрограмі «Зустріч на князя Романа» – особливий. Це письменницька антологія Петренківських вівторків під назвою «Будьмо». Саме про неї, в якій опубліковано твори 32 авторів галицьких письменників і поведе розмову автор і ведучий Олесь Дяк.

 

 

Нещодавно, в регіоні завершилася, приурочена до Всесвітнього дня діабету, медично – просвітницька акція “Дні профілактики та раннього виявлення цукрового діабету у Львівській області у 2017 році”. Про її підсумки та необхідність вчасного виявлення цієї недуги для збереження такої важливої функції людського організму, як зір, спілкуватимемось з досвідченими лікарями у програмі Наталі Сохан «ЗДОРОВЯ», що звучатиме в прямому ефірі Львівського радіо 21 листопада о 17 годині 20 хвилин. Учасники: Головний офтальмолог Львівщини, завідувачка офтальмологічнимвідділенням № 1 Львівської обласної клінічної лікарні, лікар-офтальмолог вищої категорії, кандидат медичних наук Олександра Павлів та лікар-ендокринолог 4-ї міської клінічної лікарні Анна Цибуковська.

 

Про політичного і військового діяча, референта Крайової екзекутиви ОУН на західноукраїнських землях, генерал-хорунжого УПА Дмитра Грицая слухайте у програмі «Постаті» у вівторок, 21 листопада, о 20.10. Автор і ведучий – Ігор Осадчук. Учасники: історик Андрій Сова.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ