Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 21 лютого

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 21 лютого

Маленьким слухачам про Велику Лесю. До 145-річчя від дня народження Лесі Українки ведуча Ірена Вовк розповість про дитячі роки письменниці, а також разом з львівськими школярами почитає поезію. Слухайте радіопрограму «Планета дітей» у неділю, 21-го лютого, о 8-й годині 40 хвилин.

—————-

Доля мистецької родини  у часи  політичних лихоліть 20-го століття. Шлях Павла Одрехівського до Львова та мистецькі доробки спадкоємців дивовижного дару різьби по дереву. Про це та інше з художником, мистецтвознавцем, доцентом Романом Одрехівським у неділю, 21-го лютого, о 9-й годині 20 хвилин у радіопрограмі «Зустріч на князя Романа»    автор і ведуча Наталка Криничанка.

————–

Філософія музичного буття від гурту «Один в каное». Просто про ніби-то складні речі: про символіку у мелодіях і текстах, про життя у творчості і творчість у житті. Ведуча Ірена Вовк спілкуватиметься з учасниками гурту «Один в каное» Іриною Швайдак, Устимом Похмурським і Оленою Давиденко. Вмикайте на 103, 3 фм програму «Від бароко до року» у неділю, 21 лютого, о 14.30.

——————-

Рідна мова – життя духовного основа. В Україні ж питання мови завжди було питанням політичним, а не мовознавчим, як слушно зауважив Михайло Грушевський. Сучасна лінгвоситуація, на жаль, не вийняток із правила. Роздуми українського мовознавця Миколи Зубкова про Міжнародний день рідної мови, соборний український правопис, актуальні правописні проблеми, необхідність змін в українській термінології, соціальне зло – суржик почуєте в ефірі Львівського радіо в програмі «Слово» з Оксаною Галаник у неділю, 21 лютого, о 18-й годині 30 хвилин.

——————-

«Велика» меса Пам’яті Воїнів стала своєрідним знаменом Львова у ці вихідні. Львів’яни зберуться разом в одному концертному залі, щоб послухати великого Моцарта та вшанувати Героїв Небесної Сотні. Ведуча Ірена Вовк поспілкується з директором та диригентом Державної академічної хорової капели «Дударик» Дмитром Кацалом і учасником АТО Світозаром Зівером. У неділю, 21 лютого, о 21.10 «Львів музичний» зазвучить тужливими нотами у згадку про Героїв.

—————–КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ