Слухайте в ефірі Львівського радіо 22 серпня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 22 серпня

Письменник Михайло Гафія Трайста доволі знаний в літературних колах Румунії. Але для нас він цікавий тим, що є членом Національної Спілки цієї країни, та пише двома мовами – рідною – українською та румунською. А ще він очолює Культурно- християнське товариство українців Румунії.
Про те, як живеться, працюється і твориться етнічному українцеві з Бухаресту і дізнаємося з радіопрограми письменника Олеся Дяка «Зустріч на князя Романа» у вівторок, 22 серпня, о 14-й годині 25 хвилин.
—————–
З огляду на погоду, що встановилась наприкінці липня, а також, початком навчального року, що наближається, перевірки санітарного стану навчальних закладів, закладів громадського харчування, торгівлі, виробництва, зберігання та перевезення продуктів – повинні набути систематичного характеру. Хто його здійснюватиме та якою є ситуація насправді – про це спілкуватимемось у програмі Наталі Сохан «ЗДОРОВЯ», що звучатиме в прямому ефірі Львівського радіо у вівторок, 22 серпня, о 18 годині 20 хвилин.
Учасники: начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Євгеній Баркет та заступник директора Державної установи «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» Олег Когут
———————
Про громадсько-політичного діяча, дипломата, адвоката, журналіста, видавця Лонгина Цегельського слухайте у програмі «Постаті» у вівторок, 22 серпня, о 21.10. Автор і ведучий – Ігор Осадчук.
Учасники: історик (визначається).
—————–
І коли ж ти те зілля найдеш , місяцю-князю ?
« Оберемок поезій» Івана Франка читає ОЛЕГ ДЕРКАЧ актор, студент акторського відділення факультету культури та мистецтва Львівського національного університету імені Івана Франка у радіопрограмі «Арт-факти » у вівторок , 22 серпня, о 21:35 .
Автор і ведуча Наталка Криничанка.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:16, вівторок, 12 грудня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:35, вівторок, 14 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:19, вівторок, 7 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0