Слухайте в ефірі Львівського радіо 22 вересня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 22 вересня

«Тамплієри короля Данила», «Ратники князя Лева», «Отроки княжича Юрія» – це ще далеко не весь перелік романів, які написав вчитель фізики Сопошинської школи Петро Лущик. Про дві грані однієї особистості – слухайте в програмі «Зустріч на князя Романа» в п’ятницю, 22 вересня, о 12 годині 25 хвилин з ведучою Лідією Станіцькою (Пужак).

 

 

Аграрії Львівщини серед тих областей, де зібрали найвищий урожай зернових. Що необхідно зробити, щоб і в майбутньому році мати хороший ужинок. Про це роздумують учасники передачі «Довкілля» у п»ятницю, 22 вересня, о 20-й годині 10 хвилин. Редактор  Андрій Дідич.

 

Про виступ президента Петра Порошенка на Генасамблеї ООН та перспективи миротворчої місії на Донбасі слухайте в ефірі «Львівського радіо» в програмі «Про політику зблизька» у п’ятницю, 22 вересня, о 17.20. Автор і ведучий – Ігор Осадчук.

 

 

Учасники: кандидат історичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Львівського національного університету імені Івана Франка Олександр Кучик.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ