Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 22 вересня

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 22 вересня

Василь Махно розповість про письменників-емігрантів та емігрованих письменників у радіопрограмі “Зустріч на князя Романа” з Євою Якбовською 22 вересня о 14:30 у четвер.

—————-

На Львівщині невтішна статистика квартирних крадіжок. Кількість таких злочинів у цьому році зросла майже на третину, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Чи реально запобігти злочинам і вберегти себе та своє помешкання від злочинних посягань? – Про це спілкуватимемось у програмі Наталі Сохан «ФОРМУЛА БЕЗПЕКИ», що звучатиме в прямому ефірі Львівського радіо  у четвер, 22 вересня, о 18 годині 20 хвилин.

Учасники: учасник АТО, начальник Управління поліції охорони у Львівській області, підполковник поліції Андрій Петрик

—————-

у Львові розпочалося публічне обговорення реформи щодо інтелектуальної власності. Зокрема, було підписано Меморандум про співпрацю між Мінекономрозвитку, Львівською ОДА та Львівською обласною радою, який сприятиме формуванню злагодженого та взаємовигідного співробітництва у сфері захисту прав інтелектуальної власності. Як відбуватиметься реформування цієї сфери в Україні згідно із європейськими стандартами та про необхідність прийняття Закону говоритимемо у програмі «Сусіди»  у четвер, 22 вересня о 21 годині 10 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

 

Учасники: доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Нестор Шпак

—————–

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ