Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 23 квітня

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 23 квітня

Ворони  також полюбляють зранку пити каву. Особливо , ворона Корнелія, з якою одного разу стались глобальні події. Як птахи і звірі переживають втручання людей у їх гармонійний світ ? Як Корнелія вирішувала  проблему продовження  життя зрубаного  столітнього дуба і здійснення своєї мрії –  нового гнізда на майбутні триста років? Про це та інше у суботу, 23 квітня  о 8-ій 40  з автором казки Анною Світлячок  у радіопрограмі  «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ» . Ведуча Наталка Криничанка.

 

 

 

Солістка-органістка Львівського будинку органної музики Олена Мацелюх та її друзі будуть розмовляти про благодійний концерт духовно піднесеної й величної органної музики у її виконанні,  що супроводжуватиметься відеорядом математика і митця Михайла Зарічного. Радіопрограма «Від бароко до року» та її ведуча Любов Фітьо запрошують  слухати у суботу, 23 квітня о   14-й годині 30 хвилин.

 

 

 

З писанками в АТО. На нас чекає розповідь про велику справу львівських волонтерів, військових, капеланів. Як львів»янам вдалося започаткувати відродження українського духу на Донбасі до Великодня. А ще традиційна історія захисника, про п»ять днів іловайського пекла  і рік   розстріляного Щастя. Про це і більше у радіопрограмі журналіста Ганни Шкряди «Операція Україна» у суботу, 23-го квітня, о 18-й годині 10 хвилин.

 

 

Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва готує молодших спеціалістів будівельної галузі. А будівельники нині в Україні – одна із найзатребуваніших робітничих професій. Як вдається училищу відповідати на виклики часу та залишатися сучасним, успішним і динамічним навчальним закладом почуєте у радіопрограмі “Основа” у суботу, 23  квітня о 18 годині 35 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

 

 

 

«Не я б»ю, верба б»є. За тиждень – Великдень». Програма журналіста Галини Рокецької  «В очікуванні  Воскресіння Христового» поверне нас до давніх традицій святкування Вербної неділі,  заповнить суботній вечір духовними піснеспівами  у поєданнні із біблійнимии  переказами з історії великодніх свят.  Львівське радіо. 103.3 ФМ. 23 квітня. 21.10.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ