Слухайте в ефірі Львівського радіо 23 листопада

Слухайте в ефірі Львівського радіо 23 листопада

Тенденції сучасного арт-хаусного кіно. Погляд режисера-антрополога Сашка Протяга на українські міста – про це і не тільки поговоримо в четвер, 23 листопада, о 12 годині 25 хвилин з ведучою Іреною Вовк у програмі «Зустріч на Князя Романа».

 

В Україні кожногороку лише на дорогах гине понад 5000 осіб та травмується майже 40 000. Аби хоч трохи запобігти цьому лихові,для об’єднання зусиль державних органів, бізнесу, громадських організацій, науковоїспільноти, засобів масової інформації та усього суспільства для популяризації дотримання правил дорожнього руху з 14 по 20 листопада в Україні тривав Тиждень безпеки дорожнього руху. Якими є його підсумки та яким чином широкий загал може долучитись до профілактики та запобігання нещасних випадків? – З цього приводу спілкуватимемось у програмі Наталі Сохан «ФОРМУЛА БЕЗПЕКИ», що звучатиме в ефірі Львівського радіо  у четвер,23 листопада, о 17 годині 20 хвилин. Учасники: гості визначаються (зокрема – працівники патрульної поліції Львова).

 

На Львівщині сприяють розвитку молодіжних ініціатив. Три дні учасники вивчали досвід функціонування молодіжних просторів Кракова та Варшави, а також взяли участь в інтерактивних тренінгах з проектного менеджменту. Про міжнародний проект для молоді Львівщини поспілкуємось у програмі «Сусіди» у четвер, 23 листопада, о 20 годині 10 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.  Учасники: директор Львівського обласного молодіжного центру Василь Шатрук, учасники проекту.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ