Слухайте в ефірі Львівського радіо 24 листопада

Слухайте в ефірі Львівського радіо 24 листопада

Майдан… в об’єктиві фотоапарату. Музей «Територія терору» збирає фотографії з Революції Гідності для виставки, присвяченої тим переломним моментам. Про пам’ять на світлинах і в серці кожного українця поговоримо в програмі «Зустріч на Князя Романа» в п’ятницю, 24 листопада, о 12 годині 25 хвилин з ведучою Лідією Станіцькою (Пужак).

 

Голодомор 1932-1933 рр: національна трагедія – всесвітня проблема. Про  перебіг геноциду та спроби допомоги голодуючим та подоланні наслідків Голодомору в міжнародних організаціях поговоримо в ефірі «Львівського радіо» в програмі «Про політику зблизька» у п’ятницю, 24 листопада, о 17.20. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова. Учасники: історик, заступник директора Меморіального музею тоталітарних режимів “Територія Терору” Ігор Дерев’яний.

 

 

Підбито підсумки роботи аграрників Львівщини. Зроблений поступальний крок. Що чекає селян в  майбутньому. Про це ви почуєте в передачі «Довкілля» у п»ятницю,  24 листопада, о 20-й годині 10 хвилин. Автор Андрій Дідич.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ