Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 24 листопада

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 24 листопада

У радіопрограмі «Зустріч на Князя Романа» з Євою Якубовською обговоримо мистецький та моральний розріз проблеми закриття файлообмінних ресурів. Зі сторони ліцензування контенту говоритиме Ольга Райтер – голова Львівської кінокомісії, зі сторони поміркованого піратства – Мар’яна Янкевич – голосовий актор та театральний критик. Також правову частину розмови висвітлить Ірина Подоляк – депутатка Верховної ради України. Вмикайте ефір о 14:30  у четвер, 24 листопада.

—————-

Виповнилося 3 роки з початку Євромайдану – дня, коли журналісти та небайдужі до долі країни громадяни вийшли на Майдан Незалежності в знак протесту проти відмови уряду Миколи Азарова від підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Свій Євромайдан саморганізувався у кожному місті і у Львові також. Про події тих днів та Революцію Гідності спілкуватимемось у  програмі Наталі Сохан «ФОРМУЛА БЕЗПЕКИ», що звучатиме в прямому ефірі Львівського радіо  у четвер, 24 листопада, о 18 годині 20 хвилин.

УЧАСНИКИ: керівник народної Самооборони Львівщини Валерій Веремчук, координатор Євромайдану Василь Молдован та координатор студентських рад Андрій Ткачук.

—————

У Львові відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція «Українська мова у світі». В Національному університеті “Львівська політехніка” провідні фахівці з 13 країн світу обговорювали актуальні питання щодо становища української мови у світі. Про перспективи розвитку і поширення української мови в іноземних державах поспілкуємось у програмі «Сусіди» у четвер, 24 листопада, о 21 годині 10 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

 

Учасники: Галина Темник, керівник освітніх проектів Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка».

——————-КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ