Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 24 лютого

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 24 лютого

У прямому ефірі радіопрограми “Зустріч на князя Романа” у гостях  Єви Якубовської буде відомий український поет Дмитро Лазуткін, який повернувся до Львова після всеукраїнського туру-презентації своєї “Червоної книги”. Про це детальніше у середу, 24 лютого, о 14-й годині 30 хвилин.

—————–

Одним із видів медичних, а ще психологічних і соціальних послуг дітям та молоді було створення в Україні мережі «Клінік, дружніх до молоді». Це заклади, які надають допомогу дітям і молоді на основі дружнього до них підходу, рекомендованого Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Дитячим Фондом ООН на принципах доступності, добровільності, доброзичливості, конфіденційності, анонімності та неосудливого ставлення до відвідувачів. Про діяльність «Клінік, дружніх до молоді» у Львові поговоримо у середу, 24 лютого, у прямому ефірі програми “Час жити” о 18 годині 20 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

——————

Як здійснюється стратегія розвитку Львівщини, і вирішуються нагальні соціально-економічні питання області спілкуватимемося із першим заступником голови Львівської обласної державної адміністрації Ростиславом Замлинським у середу, 24 лютого, у радіопрограмі “Ділові зустрічі”,  о 21 годині 10 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Наталя Сохан.

——————КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ