Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 24 вересня

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 24 вересня

Вересень . Для усіх дітей – це місяць першого дзвінка у школі і радості зустрічей з однокласниками після канікул. Але , що почуває Василько, якому ще зарано до школи ? Можливо, великий портфель наблизить маленького хлопчика до омріяного статусу – школяр. Які пригоди спіткали  мрійника Василька і песика Ґава ? Про це та інше у суботу, 24 вересня,  о 8-ій 40  з  ВАСИЛЕМ ШКЛЯРЕМ – письменником , автором  історичних та пригодницьких романів і його книжечкою  «Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді»  в радіопрограмі  «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ» .  Ведуча Наталка Криничанка.

—————-

Якщо тобі 80-ть і ти сповнений сил і творчої наснаги, то в самий раз вибухнути новим прозовим твором. Про творчі і життєві дороги  доктора філології, професора Львівського університету імені Івана Франка, відомого письменника Любомира Сеника звідаємося з авторської програми Олеся Дяка «Формат Слова» у суботу, 24 вересня, о 9. 20.

—————-

Хто з нас не захоплювався мелодійною ліричною піснею-танго “Гуцулка Ксеня”? Мабуть жодного українця не знайдеться, котрий не знав би цієї пісні. Знамениту “Гуцулку Ксеню” співав і співає з великим піднесенням увесь український світ. Співають її  і чужинці. Автором є український композитор, дириґент, педагог, музично-громадський діяч Ярослав Барнич. 30 вересня 2016 року минає 120 років від дня народження цього славетного композитора. У програмі «Від бароко до року» в суботу, 24 вересня, о 14-й годині 30 хвилин з автором і ведучою Любовю Фітьо  – все найцікавіше про Ярослава Барнича. Гість – Доктор філософії ,завідувач кафедри музикознавства та фортепіано інституту музичного мистецтва Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І Франка-  Людомир Філоненко.

—————-

Вірна Україні і її народові. На вас чекає унікальна доля дівчини-воїна – Аня зі Сходу пережила окупацію рідного Лисичанська, а зі звільненням міста стала до лав львівського десанту. Також розповімо як переселенці у Львові долають біль за рідною домівкою мистецтвом. І традиційно історія оборонця  – воїна 128-ї гірсько-піхотної бригади Олександра Катрича. Він після поранення у Пісках нині у Львівському шпиталі стає на ноги. Про все це у радіопрограмі журналіста Ганни Шкряди «Операція Україна» у суботу, 24 вересня, о 18-й годині 10 хвилин.

—————-

Заслужену винагороду – стажування у Швейцарії отримала переможниця Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у відділенні технічних наук, стипендіатка Президента України львів’янка Анастасія Лівочка. З 12 до 17 вересня вона разом із іншими найкращими учнями Малої Академії Наук України стажувалася у Європейській організації ядерних досліджень. Які знання отримали юні науковці у провідній лабораторії світу та про перспективи української науки почуєте у програмі “Основа” в суботу, 24 вересня, о 18 годині 35 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

 

Учасники:   учні Львівської обласної Малої академії наук, заступник  директора МАН Ольга Руда.

——————

Він залишиться у наших серцях як видатний письменник, творець нашої державності, людина слова і діла, істинний  патріот України. Світлій пам»яті письменника Романа Іваничука буде присвячена радіопрограма «Із золотих фондів львівського радіо», яка звучатиме в суботу, 24 вересня,о 21-ій годині 10 хвилин. Редактор Галина Рокецька.

——————–КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:00, понеділок, 9 липня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
15:02, понеділок, 9 липня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
10:25, четвер, 28 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0