Слухайте в ефірі Львівського радіо 25 березня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 25 березня

Чи думали ви  колись, що собаки теж ходять до школи ? І що вони вивчають? Які пригоди   чекають кмітливого  песика Зіка  і його друзів у собачій школі ? Про це та інше з  авторкою – МАРІЄЮ БУКРІЙ , ученицею восьмого А класу Жовківської  загально-освітньої школи  № 3 , переможницею третього  Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича у суботу  25 березня о 8: 40 у радіопрограмі  «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ»  разом з  ведучою Наталкою Криничанкою.

 

В одному з віршів письменника і видавця Ігоря Трача є такі рядки: «Десь посередині нашої дороги ми таки зупинимось і подумаємо чи помер вчорашній день».  Дуже часто Ігор Трач зупиняється, оглядається і бачить, що день вчорашній таки живий: він автор численних книг поезій, головний редактор літературно-мистецького альманаху «Зерна»,  професійний мандрівник і де б не ступала його нога у світі – він передусім львів»янин. Про це та про інше у радіопрограмі «Формат Слова» з письменником Олесем Дяком в суботу, 25 березня, о 9 годині 20 хвилин.

 

У радіопрограмі “Від бароко до року ” у суботу, 25   березня, о 14-й годині 30 хвилин  будемо спілкуватися і слухати музику з трьома чудовими творчими особистостями , та дізнаватись про Другий Міжнародний Фестиваль Камерної та Органної Музики , і цей фестиваль  є важливим для розвитку мистецтва в житті суспільства. Буде цікаво! Автор і ведуча Любов Фітьо.

 

У радіопрограмі «Операція Україна» журналіст Ганна Шкряда  запропонує:  завтра – офіцери. У Національній Академії Сухопутних військ достроковий випуск: які вони – хлопці, що рушають на захист Батьківщини. Також   розповідь командира легендарних Госпітальєрів Яни Зінкевич про битву за життя воїнів і польову медицину на передку. І традиційно – історія захисника десантника Віктора Бондара про пекло Луганщини. Субота, 25 березня 18.10.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ