Слухайте в ефірі Львівського радіо 25 листопада

Слухайте в ефірі Львівського радіо 25 листопада

Чи може точитись війна за  шматочок хліба ? Чи проросло зернятко надії , яке плекали діти у тяжкі часи   голодомору ? Про ціну скибці хліба  почуєте у творах Христини Процак та Оксани Кротюк   25  листопада   о 12:40 у радіопрограмі  «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ» разом з ведучою Наталкою Криничанкою.

 

Коли від голоду за півроку померло 3 мільйони українців – це Голодомор 1932-1933го років. Про кількість жертв, про солідарність світової спільноти і про наслідки цієї страшної трагедії, які відчутні донині, поговоримо з відомим істориком Андрієм Козицьким у суботу, 25 листопада, о 12 годині 30 хвилин в програмі «Зустріч на Князя Романа» з ведучою Лідією Станіцькою (Пужак).

 

У радіопрограмі «Операція Україна» в суботу, 25 листопада о 17-й годині 10 хвилин почуєте: новий шлях від комісаріату Львівщини. Про списки з 15 тисяч ухилянтів і куди вони зникли, а також почуєте про хлопців, які за Революцією Гідності  не спинили боротьби за Україну і рушили на буремний Донбас. Автор і ведуча Ганна Шкряда.

 

     

Програма «Арт-факти» про елементи буття у музиці, про експерименти і пошуки у звучанні архаїчних інструментів. Розповідає гонг-майстер з Литви Андрій Сутугінас. Ведуча Ірена Вовк.

 

Голодні і холодні 32-ий-33-ій роки. У програмі прозвучать роздуми диригента Мирона Юсиповича про голодомор українців, заплетені в скорботну музично-поетичну барву. Редактор: Г. Рокецька. Учасники: М.Юсипович – диригент львівської філармонії. Автор:  О.Онуфрів, Б.Коник .

 

Голодомор 1932-1933 рр. очима дітей.  Зі школярами – лідерами учнівського самоврядування Львова поспілкуємось у радіопрограмі  Аліни Литвинової «Основа» у суботу,  25 листопада, о 17-й годині 35 хвилин. Також у програмі, в рубриці «Книжковий гурман» почуєте про новинки дитячої літератури у бібліотеках міста. Учасники: директор МКМЦ “Галицьке юнацтво” Галина Макарчук, члени учнівського самоврядування ЛьвоваКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:31, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
16:30, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0