Слухайте в ефірі Львівського радіо 25 лютого

Слухайте в ефірі Львівського радіо 25 лютого

Як про життєву школу на прикладі маленького горобчика і його пригод у лісі розповіла Леся Українка? Чому безтурботний горобчик задумався над своїм життям , до кого звертався за наукою і хто йому допоміг ? І, чи справді , біда може навчити розуму? Про це та інше розповість гостя з Луганська, яка була змушена покинути рідний дім , переселенка НАТАЛІЯ ТІТІЙОВА у суботу 25 лютого о 8: 40 у радіопрограмі «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ» .
————–
У радіопрограмі “Від бароко до року” гостем буде –талановитий, харизматичний Петро Радейко -соліст Львівської опери ,який вдало поєднує класику і естраду.Поспілкуємося про плани, проекти і просто послухаємо чудовий голос, пісні і арії у виконанні Петра Радейка. Автор і ведуча – Любов Фітьо.
————–
Для багатьох славне ім»я Лесі Українки символічно далеке і захмарне. В якійсь мірі так воно і є. Адже за останні 200 років українська література не знала більших величин, аніж Шевченко, Іван Франко і Леся Українка, річницю з дня народження якої відзначатимемо саме в суботу, саме в час прямого ефіру авторської програми Олеся Дяка «Формат Слова». Про присутність Лесі Українки в серці кожного із нас, про її вплив як авторитета на письменників-початківців та про традиції Великої Лесі в загальоосвітній школі, яка носить її ім»я. Слухайте радіопрограму в суботу, 25 лютого, о 9-й 20.
—————-
Перший канадієць українського війська служить у Львівському десанті. Історію Джона Ющенка, який став до оборони України через сторіччя після того, як його предки емігрували на чужину. Які зміни чекають на ВСП вже зовсім скоро. Адже саме у Львові народжується Нова військова поліція України. Все це у радіопрограмі журналіста Ганни Шкряди «Операція Україна» у суботу, 25 лютого, о 18 годині 10 хвилин.
—————-
Підлітковий вік, як стверджують психологи, завжди був непростим випробуванням  і для підлітка, і для всієї родини. Останнім часом чуємо повідомлення про збільшення суїцидів у такому віці. Тому варто знати, як попереджувати і вирішувати складні життєві ситуації. Про проблеми кризових станів у підлітків поспілкуємося у радіопрограмі  Аліни Литвинової «Основа» у суботу, 25 лютого, о 18-й годині 35 хвилин.

Учасники:  керівник львівської клініки, дружньої до молоді «Підліток і сім»я» на базі Першої міської клінічної лікарні імені князя Лева Любов Проскура, настоятель львівського храму Святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії о. Андрій Корчагін.
—————

Українська земля породила багатьох письменників і поетів, які не лише збагатили нашу літературу, але й уславили її серед інших літератур світу. Одне з найвеличніших імен серед них — ім’я Лесі Українки. Про неї у день її народження згадає радіопрограма «Із золотих фондів львівського радіо» в суботу, 25 лютого, о 21-ій годині 10 хвилин. Редактор Галина Рокецька.
Учасники: вокал – нар.арт.України І. Кушплер, засл.арт.України Н.Романюк, засл.діяч мистецтв Б.Косопуд, засл.арт.України М.Драган, Л.Щипчик, М.Сора, Л.Ківа, анс. «Відродження», вірші читають
Т.Ковтун, Т.Курапова, музика львівського композитора В.Квасневського.
Автор і ведуча: О.Онуфрів
—————-КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:16, вівторок, 12 грудня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:35, вівторок, 14 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:19, вівторок, 7 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0