Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 25 лютого

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 25 лютого

Українська академія в Чехословаччині у 1920-30-их рр. Про долі випускників-творців української культури та про освіту українців в еміграції розповість дослідник історії  Визвольної боротьби українського народу першої половини XX століття, письменник Роман Коваль. Ведуча Ірена Вовк. Радіопрограма «Зустріч на Князя Романа» звучатиме у  четвер, 25 лютого, о 14-й годині 30 хвилин.

—————-

На Львівщині чоловіків закликають зголошуватися на військову службу за контрактом. З 1 січня змінилося як грошове забезпечення військовослужбовців Збройних сил, так і вимоги до людей, які бажають підписати контракт на службу в армії. Про особливості прийому на службу в армії за контрактом, а також про можливість оголошення чергової хвилі мобілізації говоритимемо у радіопрограмі “ФОРМУЛА БЕЗПЕКИ”,  в четвер, 25 лютого, о 18 годині 20 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

—————-

Одним із напрямків діяльності Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації є налагодження міжнародної співпраці з освітніми закладами країн-сусідів. Останній проект – підписання меморандуму про співпрацю на п’ятирічний термін з Азербайджанською Радою Освіти. Про реалізацію міжнародних загальнообласних проектів на Львівщині слухайте у прямому ефірі в програмі “Сусіди” у четвер, 25 лютого о 21 годині 10 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

—————-КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ