Слухайте в ефірі Львівського радіо 26, 27 та 28 серпня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 26, 27 та 28 серпня

Казку про донечку сонця – Україну, народжену у світлі і любові , про боротьбу за її свободу з царством темряви і перемогу розповість автор, поетеса і художниця ЛЕСЯ КРАВЕЦЬКА –БЕРЕСТ у суботу 26 серпня у радіопрограмі «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ»
Ведуча Наталка Криничанка.
—————-
Він не є актором, але тісно з ними співпрацює. Давід Габунія – грузинський прозаїк, драматург та перекладач. Як розвивається театр у Грузії і які у нього точки дотику з львівським театром – слухайте в суботу, 26 серпня о 14 годині 20 хвилин, в програмі «Зустріч на князя Романа» з ведучою Лідією Станіцькою (Пужак).
——————
У радіопрограмі «Операція Україна» в суботу, 26 серпня, о 18-й годині 10 хвилин почуєте: Луганський аеропорт – три роки з дня втрати і місяці легендарної оборони. Нині згадаємо подвиг львівських десантників, які до останнього тримали летовище. А також – що для воїнів Незалежність, за яку готові покласти життя. Автор і ведуча Ганна Шкряда.
—————-
Перший клас приносить у життя дитини і родини в цілому величезні зміни і ці зміни часом несуть за собою стрес і складні життєві ситуації Колись був чітко визначений вік, коли дитину потрібно віддавати до школи. Тепер ставати первачками у 6 чи 7 років – вибір залишається за батьками. Тож як визначити цю готовність і чи варто поспішати посадовити свого чи доньку за шкільну парту почуєте у програмі «Основа» у суботу, 26 серпня, о 18-й годині 35 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.
Учасники: Мар»яна Нартікова, завідувач Львівського обласного центру дитячої психотерапії та сімейного консультування Львівського обласного дитячого психоневрологічного диспансеру.
—————-
Українці люблять співати, а наша країна завжди була багата на барвисті голоси і талановитих артистів, яким дарували свій мистецький хист композитори. Серед таких – член національної Ліги українських композиторів Валерій Квасневський, який буде гостем радіопрограми «Із золотих фондів львівського радіо» в суботу, 26 серпня, о 21.10. Редактор: Г.Рокецька.
Учасники: співак М.Куртуняк, засл.діяч мистецтв Б.Косопуд, засл.артисти Л.Качала і О.Лихач, співачка С.Мончук.
—————-

Рідне село Івана Франка – Нагуєвичі – відзначатиме 161-шу річницю від дня народження велета українського духу. Про знаного і незнаного Франка говоритимемо  з директором державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» Богданом Лазораком в неділю, 27 серпня о 14 годині 20 хвилин, в програмі «Зустріч на князя Романа» з ведучою Лідією Станіцькою (Пужак).
—————-
У день народження Івана Франка , пригоди хитрого і дотепного Лиса Микити ,символічного галицького героя слухаємо від Святослава Максимчука – народного артиста України, актора Національного драматичного театру імені Марії Заньковецької у неділю 27 серпня о 14: 45 у радіопрограмі «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ» разом з Наталкою Криничанкою.
Їх називають «діти сонця». Ці хлопчики і дівчатка вразливі та відкриті навколишньому світу. Діти з синдромом Дауна – скільки їх народжується в Україні? Яке майбутнє цих дітей? – слухайте в програмі «Територія доброти» в неділю, 27 серпня, о 18 годині 10 хвилин. Автор журналіст Ольга Мельник.
—————-
Музейна педагогіка в сучасному соціумі є вкрай важливою для продуктивного розвитку кожної громади. Як зацікавити людей мистецькими заходами, активізувати діяльність мешканців свого краю, навчити їх стратегічно мислити, а відтак – і ефективно діяти, розповість Леся Більська – директор Новояворівського краєзнавчого музею, організатор Фестивалю «Артліто в Новояворівську», член Громадської організації  «Гостинець», кандидат географічних наук в ефірі Львівського радіо в  програмі «Слово» з Оксаною Галаник у неділю, 27 серпня, о 18:30.
—————-

«Львів музичний» із українською співачкою, Народною артисткою України Марією Бурмакою. Розмова про траєкторії руху і розвитку музичної кар’єри, про харківське дитинство, україномовність та активну життєву позицію звучатиме у неділю, 27 серпня, о 21.10. Автор і ведуча Ірена Вовк.
—————-

Маєш ідею,як зробити Львів ошатнішим? Є нагода втілити її в життя. У Львові знов оголосили конкурс громадських проектів. Як до нього долучитись,а також що взяти до уваги, аби отримати шанс на перемогу, розповість у понеділок, 28 серпня, о 8.10 Радіожурнал «Місто». Програму підготувала і проведе Ірина Павлюк.
Учасники:
Орест Файфурка, модератор конкурсу «Громадський проект».
Маркіан Підлужний, автор проекту нової огорожі НВК ім..Симоненка, минулорічного переможця конкурсу.
—————-
Розповідь про представлення України в європейському контексті; про самобутню музичну культуру; про пізнання історії країни через її музичну спадщину. Гість програми «Зустріч на Князя Романа» – італійський музикознавець, уродженець Варшави, автор аудіокниги про історію української музики Кшиштоф Верніцький. Розмову із ним слухайте в понеділок, 28 серпня о 14 годині 25 хвилин, з ведучою Іреною Вовк.
—————-
Щопонеділкова радіопрограма «ВАС СЛУХАЮТЬ», яка звучить у прямому ефірі Львівського радіо з 18 години 20 хвилин до 19-ї години, запросить вас, шановні слухачі, на пряме спілкування із головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою. Ведуча програми – журналіст Наталя Сохан.
Під час ефіру працюватимуть телефони прямого зв»язку.
—————-
Про унікальні розписи Антона Малюци у Храмі великомученика Димитрія Української греко-католицької церкви у селі Лука Золочівського району говоримо з гостями – отцем ІВАНОМ МЕДВІДЕМ та художником –реставратором, завідувачем відділу реставрації коледжу імені Івана Труша – БОРИСОМ ІВАНІВИМ в понеділок, 28 серпня, о 21: 10 у радіопрограмі «СВІТЛИЦЯ» разом з Наталкою Криничанкою.
—————-

Журналістка, перекладачка, лінгвістка, докторантка лінгвістичного інституту Державного університету у Тбілісі Діана Анфіміаді про грузинську літературу у власному баченні розкаже в програмі «Арт-факти» в понеділок, 28 серпня, о 21 годині 35 хвилин з ведучою Іреною Вовк.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:16, вівторок, 12 грудня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:35, вівторок, 14 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:19, вівторок, 7 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0