Слухайте в ефірі Львівського радіо 26 квітня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 26 квітня

У радіопрограмі “Зустріч на князя Романа” з Євою Якубовською та Іреною Вовк поговоримо про відзеркалення та вплив страшної чорнобильської катастрофи на мистецтво. Вмикайте ефір у середу, 26-го квітня,  о 14. 30.

 

На Львівщині триває акція “Купуй Галицьке! Вироблено на Львівщині!” Як підтримувати нашого виробника, чия продукція є корисною, якісною і конкурентною ви поспілкуєтеся у прямому ефірі з директором департаменту економічної політики ЛОДА Романом Филипівим  у  середу,26 квітня, з 18 години 20 до 19 години у програмі “Час жити”. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

 

Учасники: директор департаменту економічної політики Роман Филипів.

 

У середу, 26 квітня, виповниться 31 рік з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції – день скорботи за тими, хто пішов з життя, уражений радіаційним випромінюванням; день пам’яті і шани людям, які, не вагаючись, рятуючи своїх співгромадян, вершили подвиг, роблячи усе від них залежне, аби зменшити масштаби страшної катастрофи. Самовіддано трудячись і несучи службу, вони не задумувались над тим, чи будуть для них у майбутньому запроваджені якісь пільги, чи надаватиметься допомога і взагалі… чи воно у них буде оте МАЙБУТНЄ?… Про те яким є їхнє сьогодення та те наскільки адекватною є допомога держави цим людям спілкуватимемось у програмі Наталі Сохан «ДІЛОВІ ЗУСТРІЧІ», що звучатиме в ефірі Львівського радіо 26 квітня о 21 годині 10 хвилин.

 

Учасники:  начальник відділу пільг і  розрахунків за  комунальні послуги і у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи департаменту соцзахисту населення ЛОДА  Назарій  Свідницький.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ