Слухайте в ефірі Львівського радіо 26 січня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 26 січня

«Жахи війни» Франціско Гойї. Повну серію гравюр під такою назвою художника презентують львів»янам. У чесному четвергу почуєте про відображення війни мистецькими засобами крізь призму світобачення ведучих радіопрограми «Зустріч на князя Романа» 26 січня, о 14-й годині 30 хвилин Ірени Вовк та Єви Якубовської.
——————-
Нещодавно, на сесії, розвиток пасажирських перевезень, підвищення безпеки руху та розбудова дорожньої інфраструктури регіону у  2017 році були визначені стратегічними напрямками у роботі департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА. Що саме відбуватиметься у цьому напрямку вже з перших днів нового року і якою є ситуація нині? – З цього приводу спілкуватимемось у програмі Наталі Сохан «ФОРМУЛА БЕЗПЕКИ», що звучатиме у прямому ефірі Львівського радіо у четвер, 26 січня, о 18 годині 20 хвилин.
Учасники: Начальник Управління Укртрасінспекції у Львівській області Сергій Небесний, директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації Роман Кокотайло тазаступник начальника управління патрульної поліції Львова Юрій Качмар.
—————-
Львів’яни відкривають для себе культури різних народів. Наприклад, святкування Нового року за Східним календарем вже стало доброю традицією для нашого міста. Міжнародна громадська організація «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва» запросить гостей на триденний Міжнародний фестиваль «Китайський Новий рік у Львові-2017» у програмі «Сусіди» у четвер, 26 січня, о 21 годині 10 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.
Учасники:  члени Міжнародної громадської організації «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва».
—————–КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ19:13, четвер, 22 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:43, п`ятниця, 26 жовтня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
15:16, вівторок, 12 грудня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0