Слухайте в ефірі Львівського радіо 26 травня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 26 травня

Мистецькі візії, орієнтовані на дітей. Як розвинути уяву, аби стати справжнім творцем у будь-якій галузі – ведуча Ірена Вовк роздумуватиме разом із програмним координатором Дитячого Форуму у Львові Анною Батищевою. Слухайте радіопрограму «Зустріч на Князя Романа» у п’ятницю, 26 травня, о 14.30.

 

 

Про актуальні соціально-економічні проблеми Львівщини та рішення Львівської Обласної Ради слухайте в ефірі «Львівського радіо» в програмі «Про політику зблизька» у п’ятницю,26 травня, о 18.20. Автор і ведучий – Ігор Осадчук. Учасники: голова ЛОР Олександр Ганущин.

 

 

Працівники Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства не тільки вирубують,але постійно дбають за відновлення зелених легенів   області. В цьому мали можливість переконатись члени  Громадської ради- представники органів місцевого самоврядування, науковці Національного лісотехнічного університету України та журналісти, яким організовано виїзний прес-тур. Він засвідчив ,що лісівники області дбають за збереження насаджень їх відновлення та примноження . Про це  в передачі «Довкілля»  у п»ятницю, 26 травня, о 21 годині 10 хвилин. Редактор Зоряна Дідич. Учасники : А.Дейнека –начальник Львівського лісового та мисливського  господарства,А.Білоус-перший заступник голови обласної ради,М.Гузь –професор та інші.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ