Слухайте в ефірі Львівського радіо 27, 28 та 29 травня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 27, 28 та 29 травня

Чи доглядаєте ви свої зубки ? І що треба робити , коли зубки заболіли ? Як лікують зубки звірята ? Про це та інше у казці Олександра Зімби «Зуби треба доглядати» читає добрий лікар Неболить РОМАН ЛЕЩУК у суботу 20 травня о 8-ій 40 у радіопрограмі «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ» разом з Наталкою Криничанкою.
——————

Молода і талановита поетеса Вікторія Дудік – нове ім»я в літературі. Але вона особлива, бо є незрячою від народження і навчається у Львівській спеціалізованій школі № 100. Про те, як пишеться, твориться і живеться молодій талановитій з певними фізичними обмеженнями людині в сучасному світі і дізнаємося прослухавши авторську програму письменника Олеся Дяка «Формат Слова» у суботу, 27 травня, о 9.20.
——————
Як прожити так , щоб усе , що зробили відгукнулось у вічності ? Як окрилена творчість невидимим ангелом супроводжувала львівського автора і виконавця Андрія Саєнка ? Голос з минулого у суботу, 27 травня, о 14-ій 30 у радіопрограмі «Від барокко до року». Автор і ведуча Наталка Криничанка.
——————

Нещодавно гостинна дитяча турбаза «Карпати»  у   селі Кам’янка Сколівського району приймала учасників Х обласного зльоту юних туристів-краєзнавців, активістів руху учнівської молоді «Моя земля — земля моїх батьків». Про  зацікавлення дітей краєзнавством, організацію науково-дослідницької і природоохоронної роботи поспілкуємось у радіопрограмі  Аліни Литвинової «Основа» у суботу, 27 травня, о 18-й годині 35 хвилин.

Учасники: директор Терлівської  ЗСШ І- ІІ ст. Терлецький Олександр Євгенович, який був заступником головного судді зльоту, а також Терлецька Тетяна Євменівна, заступник директора Хирівської  школи-інтернату Владики Івана Хоми, суддя конкурсу «Творчі майстерні», команда дітей-переможців із Старосамбірського району Львівщини.

——————
Цей оркестр став візитною карткою старовинного Львова і вже понад 20 років успішно здійснює свою культурно-просвітницьку місію. Про віртуозні «Віртуози» у радіопрограмі «Із золотих фондів львівського радіо» в суботу, 27 травня, о 21.10. Редактор Г.Рокецька.
Учасники: С.Бурко – худ.кер. камер.оркестру «Віртуози Львова», Ю.Луців – проф. музичної академії ім. М.Лисенка.
Автор і ведуча: О.Онуфрів

——————

Чи знате , що Іван Франко писав чудові казки ? Чому його Лис Микита є улюбленцем багатьох ? Кого можна упізнати в героях казки «Лис Микита» Івана Франка ? Про це та інше від Святослава Максимчука – народного артиста України, актора драматичного театру імені Марії Заньковецької у неділю 28 травня о 8: 40 у радіопрограмі «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ» разом з Наталкою Криничанкою.
——————-
Вплив Івана Франка на світогляд і мистецькі прояви сучасних майстрів слова. Чи завершується геній на собі? Чи зупиняється потік творчості на останній сторінці книги автора? Про це та інше з членом Національної Спілки письменників України , філософом ЮЛІЄЮ КУРТАШ-КАРП 25 травня о 9-ій 20 у радіопрограмі «Зустріч на князя Романа». Ведуча Наталка Криничанка.
——————
Що означає натепер бути музикантом-віртуозом? Про тонкощі мистецтва гри на фортепіано у програмі «Від бароко до року» розповість знаний український піаніст, Лауреат численних престижних міжнародних конкурсів, вихованець львівської фортепіанної школи Дмитро Онищенко. Неділя, 28 травня, 14.30. Ведуча Ірена Вовк.
——————
Бути батьками – це прекрасний досвід для будь-якої сімейної пари, але в той же час це й нелегка праця. У житті бувають моменти, коли здається, ніби батьківська місія провалилась. Але всі ці злети й падіння є закономірною частиною «професії» батьків. Перемоги та поразки на цих теренах збагачують батьків досвідом виховання. І про те, як краще зрозуміти свою дитину та секрети успішного виховання слухайте у програмі «Територія доброти», у неділю 28 травня, о 18.10. журналіст Ольга Мельник.
——————
У дні пам’яті українського Мойсея Івана Франка
розмірковуватимемо про глибоку душу митця, сповнену любові до народної
пісні й професійної музики. Франкові тексти в культурному середовищі Львова займали й донині
займають особливу нішу. Слухайте бесіду про це з доктором
мистецтвознавства, професором Львівської національної музичної академії
імені Миколи Лисенка, заслуженим діячем мистецтв України Любов’ю
Кияновською в ефірі Львівського радіо в програмі «Слово» з Оксаною
Галаник у неділю, 28 травня, о 18:30.
——————
Уособлення українського ретро по-львівськи. Про збереження і відродження найкращих зразків ретромузики в межах відзначення 100-літнього ювілею Степана Гуміловича розповість співак, організатор
Мистецьких фестивалів Орест Цимбала. Програма «Львів музичний» у неділю, 28 травня. 21.10. Ведуча – Ірена Вовк.

——————

Вже цього понеділка, 29 травня радіожурнал «Місто» розкаже про наболілу тему у Львові – встановлення газових лічильників. Нашими героями будуть прості мешканці та голови ОСББ. Свою позицію висловить начальник юридичного управління «Львівгазу» Микола Шиян. Обіцяний індивідуальний облік газу, може провалитись всупереч гучним обіцянкам. Про реальні приклади боротьби розкаже Вікторія Мацькович о 08:10.
——————
Щопонеділкова радіопрограма «ВАС СЛУХАЮТЬ», яка звучить у прямому ефірі Львівського радіо з 18 години 20 хвилин до 19-ї години, запросить вас, шановні слухачі, на пряме спілкування із головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою. Ведуча програми – журналіст Мирослава Лубкович.
Під час ефіру працюватимуть телефони прямого зв»язку.
——————

Ким є поети і мислителі для народу, позбавленого держави ? Яким було сприйняття галицької громади феномену свого сучасника – Івана Франка ? Про це та інше з ІГОРЕМ МЕДВІДЕМ – кандидатом історичних наук, старшим науковим співробітником Львівського літературно-меморіального музею Івана Франка у радіопрограмі “Світлиця” у понеділок, 29 травня, о 21:10 . Автор і ведуча Наталка Криничанка.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:16, вівторок, 12 грудня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:35, вівторок, 14 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:19, вівторок, 7 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0