Слухайте в ефірі Львівського радіо 28 червня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 28 червня

Коли політики помиляються, відповідальність за долю країни беруть на себе митці. Хто вони – сучасні берегині українського слова, ідеї , пісні?
Про це та інше з нагоди Дня Конституції розмова з Анною Кривутою – поетесою і композитором , Членом Національної Всеукраїнської музичної спілки, засновницею молодіжної громадської організації «Подих весни» у середу, 28 червня, о 14:25 у радіопрограмі «Зустріч на князя Романа» разом з Наталкою Криничанкою.
—————-
Конституція України врахувала історичний досвід українського народу і кращі світові традиції. Що необхідно зробити, аби конституційні гарантії виконувалися  поспілкуємось у середу, 28 червня, з 18 години 20 до 19 години у програмі “Час жити”. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

Учасники: політолог Євген Ланюк
——————-
Верховна Рада України від імені Українського народу – громадян України всіх національностей, виражаючи суверенну волю народу, 28 червня 1996 року,прийняла Конституцію – Основний Закон України. Наскільки вона є досконалою, яких коректив та поправок (з огляду на сьогодення) потребує – спілкуватимемось у програмі Наталі Сохан “ДІЛОВІ ЗУСТРІЧІ”, що звучатиме в ефірі Львівського радіо 28 червня о 21 годині 11 хвилин.
Учасники: Зенон Котик – екс представник омбудсмена з прав людини Західного регіону
——————-
Про роль і функцію диригента, про особливості взаємодії у музичному колективі та про місце демократії в оркестрі диригент, засновник і художній керівник камерного оркестру «Пори року», заслужений діяч України Дмитро Логвін у радіопрограмі «Арт-факти» у середу, 28 червня, о 21 годині 35 хвилин. Ведуча – Ірена Вовк.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:33, п`ятниця, 4 січня 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
19:13, четвер, 22 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:43, п`ятниця, 26 жовтня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0