Слухайте в ефірі Львівського радіо 28 лютого

Слухайте в ефірі Львівського радіо 28 лютого

Ексклюзивне інтерв’ю Марка Бушара, драматурга зі світовим ім’ям, почуєте у програмі «Зустріч на князя Романа» з Євою Якубовською, у вівторок, 28 лютого,  о 14:30. Довідаєтеся також про постановку його «Тома на фермі» у нашому львівському театрі.

 

Незабаром на Львівщині у рамках Всесвітнього дня боротьби з глаукомою (6 березня) проводитиметься безкоштовна акція з раннього виявлення цієї небезпечної недуги. Мета подібних акцій — виявити захворювання, яке на початкових стадіях протікає непомітно, але призводить з часом до повної втрати зору — сліпоти. Як запобігти лихові? – З цього приводу спілкуватимемось у програмі Наталі Сохан «ЗДОРОВ’Я» з головним обласним офтальмологом Львівщини Олександрою Павлів. В ефірі Львівського радіо програма звучатиме у вівторок, 28 лютого, о 18 годині 20 хвилин.и Учасники: Головний офтальмолог Львівщини, завідувач офтальмологічним відділенням № 1 Львівської обласної клінічної лікарні, лікар-офтальмолог вищої категорії, кандидат медичних наук Олександра Павлів.

 

Про  галицького суддю, громадсько-політичного діяча Юліана Лаврівського слухайте у програмі «Постаті» у вівторок, 28 лютого, о 21.10. Автор і ведучий – Ігор Осадчук. Учасники: історик, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України та етнокомунікацій Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» Іван Хома.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ