Слухайте в ефірі Львівського радіо 29 червня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 29 червня

Чорногорія, попри тиск Росії офіційно стала 29-м членом НАТО.  Як вплине на систему безпеки в регіоні вступ до альянсу Чорногорії, та чим корисний досвід цієї балканської республіки з огляду на стратегічний курс нашої держави на інтеграцію до євроатлантичних структур поспілкуємось у програмі «Сусіди» у четвер, 29 червня о 21 годині 11 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

Учасники: заступник директора Центру міжнародної безпеки та партнерства доцент факультету міжнародних відносин Олександр Кучик.
——————–
Захоплюючі історії львівської сидячої Свободи та будівлі Музею етнографії та художнього промислу Національної академії наук України , а у столітньому минулому – Галицької каси.
Про Львів з любов»ю у радіопрограмі «Арт-факти» 29 червня о 21:35 разом з автором і ведучою Наталкою Криничанкою.
——————
Маємо в державі затверджену 25 лютого цього року Указом Президента Доктрину інформаційної безпеки України, розроблену за участю Експертної ради при Міністерстві інформаційної політики України та широкого залучення громадськості. Що вона передбачає та як втілюється в життя? Наскільки вона відповідає потребам сьогодення (адже йде війна)? – про це спілкуватимемось у програмі Наталі Сохан «ФОРМУЛА БЕЗПЕКИ», що звучатиме в прямому ефірі Львівського радіо 29 червня о 18 годині 20 хвилин.
УЧАСНИКИ: визначаються
——————КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:33, п`ятниця, 4 січня 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
19:13, четвер, 22 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:43, п`ятниця, 26 жовтня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0