Слухайте в ефірі Львівського радіо 29 вересня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 29 вересня

Світ очима скрипаля-віртуоза Святослава Кондратіва. Львів»янин, що побував майже  на всіх континентах світу, повернеться до рідного Львова і у радіопрограмі «Зустріч на князя Романа»  у п»ятницю, 29 вересня, о 12 годині 25 хвилин на Львівському радіо розкаже про тонкощі свого музичного життя. Автор і ведуча Ірена Вовк.

 

Увечері 26 вересня в Калинівці, що на Вінниччині, загорілися військові склади на території військової частини. У СБУ кваліфікували вибухи в Калинівці як диверсіюЄ чимало версій події, ведеться досудове слідство, проте усі одностайні в єдиному – ситуація має серйозне у тому числі, й політичне значення. З цього приводу спілкуватимемось у програмі «ПРО ПОЛІТИКУ ЗБЛИЗЬКА», що звучатиме в прямому ефірі Львівського радіо 29 вересня о 17 годині 20 хвилин. Учасники: Заступник директора департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА – начальник управління з питань захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій Олександр Харчук; представник військової прокуратури.

 

 

Небезпечні відходи, і яку вони несуть шкоду навколишньому середовищу. Про це почуєте у радіопрограмі «Довкілля» у п»ятницю, 29 вересня, о 20 годині 10 хвилин. Редактор Андрій Дідич.  Учасники – О.Мелень-Забрамна, А.Войцеховська – науковці.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ