Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 3 березня

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 3 березня

Зовсім скоро ми святкуватимемо день народження великого поета – Тараса Григоровича Шевченка, який став поводирем для небайдужих духом,  який був пороч з нацією у важкі хвилини. Сьогодні ми розуміємо його «Заповіт», який почали виконувати ще на Майдані. У четвер, 3 березня , о 14:30 у радіопрограмі “Зустріч на князя Романа” у передшевченківські дні осягнемо таїнство Шевченкового послання. Автор і ведуча – Єва Якубовська.

—————-

З огляду на останні події в державі, особливої ваги набуває фахова протидія тероризму навіть на території мирних областей України.  Про роль Національної Гвардії у гарантуванні безпеки громадян України говоритимемо у радіопрограмі “ФОРМУЛА БЕЗПЕКИ”  в четвер, 3 березня, о 18 годині 20 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Наталя Сохан.

—————-

Транскордонна співпраця є дуже важливою для Львівщини у всіх сферах, зокрема і в енергетиці та енергозбереженні. Адже енергонезалежність це складова незалежності в цілому.  Нещодавно у Львові у рамках засідання країн Вишеградської групи та України за «круглим столом» за участі заступників міністрів закордонних справ Словаччини, Польщі, Чехії, Угорщини та України експерти розповіли про успішний досвід з енергоефективності. Про перспективи розвитку відносин між Україною та країнами Вишеградської четвірки говоритимемо у програмі «Сусіди» у четвер, 3 березня, о 21-й годині 10 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

——————КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ