Слухайте в ефірі Львівського радіо 3 листопада

Слухайте в ефірі Львівського радіо 3 листопада

Мистецтво в мініатюрі. Вартісні мистецькі об’єкти – це не лише великі полотна і громіздкі скульптури, кількатомні видання та багатосерійне кіно. Мистецтво може бути і мініатюрне: 20 на 20 сантиметрів. Про таке мистецтво говоритимемо в програмі «Зустріч на князя Романа» у п’ятницю, 03 листопада, о 12 годині 25 хвилин з ведучою Лідією Станіцькою (Пужак).

Про підсумки виборів в Об»єднаних Територіальних Громадах на Львівщині слухайте в ефірі «Львівського радіо» в програмі «Про політику зблизька» у п’ятницю, 3 листопада, о 17.20. Автор і ведучий – Ігор Осадчук.

 
Світова гонитва за здоровим харчуванням продуктами з високим вмістом білка вже розпочалася. Бобові стають трендом здорового харчування і традиційним продуктом в раціоні населення світу. Бобові – надійне джерело доходів. Про це йшла мова на семінарі, який відбувся на Стрийщині. Розповідь про цю подію почуєте в радіопрограмі «Довкілля» у п»ятницю, 3 листопада, о 20-й годині 10 хвилин. Редактор Андрій Дідич. Учасники: П.Маковський- керівник кредитної спілки «Вигода»,Н.Хмиз – директор департаменту агропромислового розвитку ЛОДА, Я.Сорокопуд – керівник проекту громадського об»єднання «Стрийський Ясь».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ