Слухайте в ефірі Львівського радіо 3 лютого

Слухайте в ефірі Львівського радіо 3 лютого

У радіопрограмі «Зустріч на князя Романа» з Євою Якубовською говоритимемо із Катаржіною Шедою про культурні мости між країнами Європи. Вмикайте ефір о 14 30, у п»ятницю, 3-го  лютого.

 

Про мовні законопроекти, що стосуються правового регулювання вживання української мови як державної та порядку застосування інших мов слухайте в ефірі «Львівського радіо» в програмі «Про політику зблизька» у п’ятницю, 3 лютого, о 18.20. Автор і ведучий – Ігор Осадчук. Учасники: доктор філологічних наук, професор Зіновій Партико.

 

Вже стало доброю традицією в січні-лютому проводити звіт департаментів облдержадміністрації. Цьогоріч першими аналізували діяльність аграрників. На звіт департаменту агропромислового розвитку прийшли фермери, керівники господарств, науковці, представники громадських о організацій. Вони позитивно оцінили роботу молодої команди департаменту агропромислового розвитку. Про це дізнаєтесь із передачі «Довкілля» у п»ятницю, 3 лютого, о 21 годині 10  хвилин. Редактор З.Дідич. Учасники: О.Синютка – голова ЛОДА, Н.Хмиз – директор департаменту АПР, Р.Замлинський – перший заст. Голови ЛОДА.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ