Слухайте в ефірі Львівського радіо 3 жовнтя

Слухайте в ефірі Львівського радіо 3 жовнтя

Поетеса, львів»янка Вікторія Бондаренко – авторка п»яти поетичних збірок. І тільки тепер вона засвідчила свою мрію – стати членом Національної Спілки письменників України. Про те, як її «благословив» у літературне майбутнє  світлої пам»яті письменник Роман Качурівський, про її доброчинну діяльність та творчі плани і довідаємося з інтерв»ю Олеся Дяка у радіопрограмі «Зустріч на князя Романа» у вівторок, 3 жовтня, о 12 годині 30 хв. на Львівському радіо.

 

 

Надворі осінь, а значить чимало краян, що мають ревматологічні захворювання,  починають відчувати загострення недуг. Як запобігти цьому прикрому явищу? – З цього приводу спілкуватимемось у програмі Наталі Сохан «ЗДОРОВЯ»,що звучатиме в ефірі Львівського радіо у вівторок, 3 жовтня, о 17 годині 20 хвилин. Учасники: лікар ревматологічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні Марія Синенька.

 

 

Про члена УВО й ОУН, творця військової контррозвідки ОУН – СБ ОУН, генерала безпеки УПА Миколу Арсеничаслухайте у програмі «Постаті» у вівторок, 3 жовтня, о 20.10. Автор і ведучий – Ігор Осадчук. Учасники: історик Микола Посівнич.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ