Слухайте в ефірі Львівського радіо 30 березня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 30 березня

Боротьба людей із власним я за право існувати у цьому світі, все частіше це стає типовою темою для кіномистецтва у світі та Україні. Детальніше будемо аналізувати ці процеси у Чесному четверзі у радіопрограмі «Зустріч на князя Романа» у четвер,30 березня, о 14:30. Автори та ведучі: Ірена Вовк та Єва Якубовська.
—————–

Найбільшу небезпеку для держави, її економічного процвітання, незалежності, обороноздатності і сили становить скритий внутрішній ворог, що наче іржа вигризає її зсередини – корупція. Чи реально її побороти та що для цього робиться у нашому регіоні? – Про роботу військовоїпрокуратури Західного регіону України та найрезонансніші розкриття на Львівщині спілкуватимемось у програмі Наталі Сохан «ФОРМУЛА БЕЗПЕКИ», що звучатиме у прямому ефірі Львівського радіо 30 березня о 18 годині 20 хвилин.

Учасники: військовий прокурор Західного регіону України, полковник юстиції Олег Сенюк.
—————-
Львів – перше місто України та світу, у якому Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою презентує свій проект «Молодь про Світовий Конґрес Українців», з нагоди 50-річчя його діяльності. Упродовж 2017–2018 років відеоролики, відзняті студентами-журналістами Національного університету “Львівська політехніка” будуть презентовані у містах України та 53-х країнах-членах Світового Конґресу Українців. Про реалізацію проекту поспілкуємось у програмі «Сусіди» у четвер, 30 березня о 21 годині 11 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

Учасники: Ірина Мицак, голова Світової комісії з відзначення 50-ліття заснування СКУ, Сергій Касянчук, голова Представництва Світового Конґресу Українців в УкраїніКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:16, вівторок, 12 грудня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:35, вівторок, 14 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:19, вівторок, 7 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0