Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 30 квітня

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 30 квітня

Притчі Бруно Ферреро

Про це та інше у суботу, 30 квітня,  о 8-ій 40  з Іриною Демків , заступницею директора Родинного дому «Покрова» та молодіжного Центру Святого Івана Боско у радіопрограмі  «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ» . Ведуча Наталка Криничанка.

—————-

Не секрет і пан Ігор Калинець цього не приховує, що вже не пише 30 років поспіль, і тим не менше залишається на вістрі літературного процесу України. Пан Ігор є володарем найвищих літературних відзнак ,  в тому числі і звання лауреата  Державної премії імені Тараса Шевченка і увага до його творчості ніколи не гасла. Невдовзі він братиме участь у літературно-музичному дійстві під назвою «На Юра», що відбудеться у Львівській філармонії. Про те, що буде цікавого і значимого на цьому літературному вечорі і дізнаємося від гостя  авторської програми Олеся Дяка «Формат Слова» пана Ігора Калинця 30 квітня, у суботу,  о 9-й 20.

—————-

У попередні тижні зі стриманою радістю і великою зосередженістю маленькі українці розписували писанки до Великодня. У школах, в гуртках і вдома тривала сакральна творча праця. А поруч стояли доброзичливі дорослі, які підказували і розповідали, як прикрасити кольоровими символами велике християнське свято. Як цей процес відбувався у Личаківському будинку дитячої та юнацької творчості міста Львова почуєте у радіопрограмі “Основа” у суботу, 30  квітня, о 18 годині 35 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

—————-

Журналіст Ганна Шкряда  о 18-й годині  10 хвилин запросить на радіопрограму «ОПЕРАЦІЯ УКРАЇНА».  На вас чекає вражаюча історія кохання подружжя десантників, яке перевірила на міцність сама російська агресія. Також розповімо про унікальні групи фахівців, що запрацювали на передньому краї війни аби підсилити дух війська. І не забудемо про Великдень в АТО.

———————————

О 21-й годині 10 хвилин радіопрограма «ІЗ ЗОЛОТИХ ФОНДІВ ЛЬВІВСЬКОГО РАДІО».  Молитва – це розмова людини з Богом, це вияв подяки і звернення до Всевишнього з надією про допомогу. Це – «хліб нащ насушний». Наповнимо наші  домівки духовним… Редактор Галина Рокецька.

 

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:00, понеділок, 9 липня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
15:02, понеділок, 9 липня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
10:25, четвер, 28 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0