Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 31 березня

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 31 березня

Культура етноляльки бере початок ще у давні часи, сьогодні вона знову віддзвонюватиме у нашій сучасності. У радіопрограмі “Зустріч на князя Романа” з Євою Якубовською 31 березня, у четвер, о 14:30 поговоримо про майбутні події навколо цього артефакту.

————–

На Львівщині внаслідок спалення сухостою щороку виникають  масштабні пожежі. Від початку року в регіоні вже сталося більше 70 подій, пов’язаних з пожежами у екосистемах. Наслідком  є не лише шкода довкіллю, але й травмування або смерть самих винуватців. Як запобігти цьому лихові? – Про це спілкуватимемось у радіопрограмі Наталі Сохан «ФОРМУЛА БЕЗПЕКИ», що звучатиме на Львівському радіо  у четвер, 31 березня, о 18 годині 20 хвилин.

————–

Угода про Зону вільної торгівлі для України, що вступила в силу з 1 січня 2016 року потребує від виконання низки заходів, серед яких один з важливих та складних, – усунення технічних бар’єрів в торгівлі. Мета України – поступове досягнення відповідності європейським регламентам і стандартам. Для цього уповноважені організації повинні мати у своєму розпорядженні акредитованими за європейськими стандартами лабораторії з сучасним обладнанням і методами контролю, що застосовуються в ЄС. Як відбувається гармонізація вітчизняного законодавства зі стандартами ЄС говоритимемо у радіопрограмі «Сусіди» у четвер, 31 березня, о 21-й годині 10 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

—————–КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:07, понеділок, 19 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
20:03, п`ятниця, 23 лютого 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0