Слухайте в ефірі Львівського радіо 4, 5 та 6 лютого

Слухайте в ефірі Львівського радіо 4, 5 та 6 лютого

Чи знаєте ви мишенят на ім’я Круть і Верть ? Якими вони були і чи схожі ви з мишенятами? Про що була півникова наука і чи Круть і Верть добре її засвоїли ?
Про це та інше з керівником мистецького центру «Фора» , заслуженим артистом України ВОЛОДИМИРОМ КУДОВБОЮ у суботу, 4 лютого, о 8:40 у радіопрограмі «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ» . Автор і ведуча Наталка Криничанка.

—————–
У всі часи нашої історії, ті хто захищав Україну, як правило, були високоосвіченими людьми. Чимало із них засвідчили свою любов не тільки високохудожнім словом, а й насамперед, власною кров»ю. Згадайо хоча б Олександра Ольжича, Олену Телігу, Юрія Липу, Мирослава Кушніра . Один із них – Роман Петрів – боєць УПА, політв»язень, поет. 11-го лютого йому б виповнилося 90. Тож згадаємо про нього в авторській програмі письменника Олеся Дяка «Формат Слова» у суботу, 4-го лютого, о 9.20. разом із гостею – донькою Романа Петріва – Романою Кюнслі.
——————
У радіопрограмі «Від бароко до року» – продюсер Lviv Jazz Orchestra,
ведучий, конферансьє, ринг-анонсер, імпресаріо Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка – Петро Луцишин.Будемо дізнаватися про концерти, про солістів і диригентів цього чудового колективу, слухати найкращі композиції . Автор і ведуча Любов Фітьо.
——————
У радіопрограмі «Операція Україна» у суботу, 4 лютого, о 18-й одині 10 хвилин журналіст Ганна Шкряда запропонує: історію чи не наймолодшого зам.комбата нашого війська, капітана Андрія Кизила – полеглого за Україну у авдіївській промзоні. До другої річниці подій на Дебальцівському плацдармі продовжимо розповідь про захисників, які вийшли з пекла. А також – про вишкіл військових капеланів, який триває у Львові.
—————–
Нова рубрика “Книжковий гурман”  допоможе вам відчути справжній смак читання! З найкращими україномовними книгами львівських бібліотек вас ознайомить досвідчений книгознавець – заступник директора Централізованої бібліотечної системи для дітей м.Львова Наталія Бібіка у радіопрограмі  Аліни Литвинової «Основа» у суботу, 04 лютого, о 18-й годині 35 хвилин.

Учасники: заступник директора Централізованої бібліотечної системи для дітей м.Львова Наталія Бібіка
——————–
Радіопрограма «Із золотих фондів львівського радіо» в суботу, 4 лютого, о 21.10 запросить у мандрівку до засніжених Карпат в мальовниче село Тухолька cлідами письменника і фольклориста Володимира Кузика, який свого часу перейняв від самобутніх носіїв фольклору неповторні його зразки. Відомо ж бо, що саме із отих животоків народної творчості проростала висока культура. Редактор Г.Рокецька.
Учасники: аматори народної творчості села Тухолька Сколівського р-н.

——————–

Чи вмієте ви зберігати таємницю? Яка пригода трапилась з Хвеською і як провчив Хвеську її чоловік Петро ?
Про це та іншеу неділю, 5 лютого, о 8:40 Зразковий театр-студія «Під Мостом» Міського Палацу культури імені Гната Хоткевича з дебютом радіо-вистави за мотивами однойменної української народної казки «Язиката Хвеська» у радіопрограмі «ПЛАНЕТА ДІТЕЙ». Автор і ведуча – Наталка Криничанка.
—————-
Що відчуває художник в руках якого народжується і оживає лялька? Діалог з глядачем вустами власного творіння – декораціями, костюмами та ляльковими героями . Художник театру – містерія і оголена правда, відповідальність і мить забуття . Про це та інше з художником костюмів і ляльок , сценографом , режисером , Членом Міжнародної спілки діячів театру ляльок НІКО ЛАПУНОВИМ у неділю, 5 лютого , о 9-ій 20 у «Зустрічі на князя Романа». Автор і ведуча Наталка Криничанка.
——————–
Львів’янка у душі, тепер же киянка за місцем проживання. До рідного Львова солістка Національної оперети України, лауреат міжнародних конкурсів, сопрано Соломія Приймак завітала, аби на одній сцені з Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії запропонувати слухачеві поринути у безмежний світ музики. Зазирнути в особистий музичний світ вокалістки зможете у неділю, 5 лютого, о 14.30 у програмі “Від бароко до
року”. Ведуча – Ірена Вовк.
——————-
О 18-й годині 10 хвилин – неділя, 5-го лютого, радіопрограма «ТЕРИТОРІЯ ДОБРОТИ». Історія дівчини, з особливими потребами і здібностями: дівчина, яка допомагає дітям з аутизмом. Автор і ведуча – Ольга Мельник.
——————–

Діалог, який уявно перекидає місток від року Франка до року літературно-мистецького середовища “Молодої Музи”, від серйозності авторитетів – до богемної легкості нелегкого ранньомодерного життєтворення, від усталеності – до змістових і формальних пошуків “проти течії”, від літератури – до каварняних напоїв.
Слухайте розмову про львівську літературну богему поч. ХХ ст. з Оксаною Мельник, літературознавкою, старшою науковою співробітницею відділу літературного процесу та компаративістики Інституту Івана Франка НАН України, кандидаткою філологічних наук, авторкою монографії про Михайла Яцкова в ефірі Львівського радіо в програмі «Слово» з Оксаною Галаник у неділю, 5 лютого, о 18:30.
——————
Живий у творчості Скрябін. Два роки минуло як живем без українського виконавця, автора пісень, ведучого та й зрештою, нашого земляка, Андрія Кузьменка. Пам’яті людини з короткою, але такою яскравою долею, програма”Львів музичний”. Неділя, 5 лютого, 21.10.

——————

Можна обривати гарячі ліні і брати в облогу приймальні народних депутатів, аби в вашому будинку зрештою залатали дах. А можна зорганізуватись всім будинком і долучитись до програми кредитування ремонту будинків, що діє у Львові. І хоч перший варіант часто є дієвішим, обирати маємо другий. Інакше агонії старої системи ще довго не здолати. Про це поведе мову наступний випуск Радіожурналу Місто». Програма звучить в нашому ефірі у аонеділок, 6 лютого, о 8.10. ЇЇ підготувала журналіст Ірина Павлюк.
Учасники: І.Гринда, депутат ЛМР
Е.Ваньчак, заслужений вчитель України
Учні школи №53 Львова.
——————
Наші за межами. Власної домівки, міста, країни. У програмі “Зустріч на Князя Романа” солістка – випускниця львівської та віденської консерваторій Наталія Степаняк розповість про власний досвід життя і музикування за межами України. А також про перевтілення митців, що дають можливість побачити та відчути епохи, в яких творили Моцарт, Белліні, Россіні, Масне, Дебюссі та Деліб. Понеділок, 6 лютого, 14.30. Ведуча Ірена Вовк.
——————
Щопонеділкова радіопрограма «ВАС СЛУХАЮТЬ», яка звучить у прямому ефірі Львівського радіо з 18 години 20 хвилин до 19-ї години, запросить вас, шановні слухачі, на пряме спілкування із головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою. Ведуча програми – журналіст Мирослава Лубкович.
Під час ефіру працюватимуть телефони прямого зв»язку.
—————-
Якою є традиція завершення Різдва ? Чому низка різдв»яних свят триває саме стільки? Як провести Різдво, підвести підсумки, запланувати рік і приготуватись до Стрітення ? Про це та інше з директором Народного дому села Годовиця Пустомитівського району , керівником вокального ансамблю «Вишиванка» Оксаною Петрів у понеділок, 6 лютого, 21: 10 у радіопрограмі «Світлиця». Автор і ведуча Наталка Криничанка.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ19:13, четвер, 22 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:43, п`ятниця, 26 жовтня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
15:16, вівторок, 12 грудня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0