Слухайте в ефірі Львівського радіо 5 грудня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 5 грудня

Нещодавно актив Львівської письменницької організації брав участь у Міжнародній книжковій виставці в румунській столиці Бухаресті, на відкритті бібліотеки імені Степана Ткачука Союзу українців Румунії, а також на пам»ятному заході відзначення Голодомору 32-33 років спільно з представниками українського посольства в Румунії.

 

 

Про враження, несподіванки і творчі зустрічі з румунськими письменниками   і почуємо в авторській програмі Олеся Дяка «Зустріч на князя Романа»  з гостем, письменником Олександром Масляником, у вівторок, 5 грудня, о 12 годині 30 хвилин на Львівському радіо.

 

 

З екранів телебачення не сходять рекламні ролики, що закликають лікувати ревматологічні захворювання різноманітними кремами і гелями. До чого це може призвести та що дійсно необхідно робити у випадку недуги?  – З цього приводу спілкуватимемось у програмі Наталі Сохан «ЗДОРОВЯ»,що звучатиме в ефірі Львівського радіо у вівторок, 5 грудня, о 17 годині 20 хвилин.

 

 

Про українського історика, археографа, громадського діяча Ярослава Дашкевича слухайте у програмі «Постаті» у вівторок, 5 грудня, о 20.10. Автор і ведучий – Ігор Осадчук.  Учасники: історик, директор Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки Іван Сварник.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ