Слухайте в ефірі Львівського радіо 6 квітня

Слухайте в ефірі Львівського радіо 6 квітня

Якою постане писанка цьогоріч не лише як традиційний великодній символ,а й як арт-об’єкт? Про це дізнаватиметься Ірена Вовк у радіопрограмі “Зустріч на
Князя Романа”. Про українські традиції, що втілились у писанкових деревах, квіткових писанках, у великій писанці-вказівнику слухайте у четвер,6 квітня, о 14.30.
—————-
З огляду на реалії сьогодення та постійно зростаючі ціни за комунальні послуги, у ракурсі економічної безпеки, усе більшої ваги набуває соціальний захист краян та можливість наших земляків та переміщених осіб отримувати відповідну допомогу держави. З цього приводу, а також, щодо пенсійного забезпечення громадян спілкуватимемось в прямому ефірі програми Наталі Сохан «ФОРМУЛА БЕЗПЕКИ», що звучатиме на хвилях Львіського радіо у четвер, 6 квітня, о 18 годині 20 хвилин. Пропонуємо краянам у телефонному режимі долучатись до бесіди у студії.

Учасники: начальник обласного управління пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України на Львівщині Ірина Стародубова та радник міністра соцполітики України на Львівщині Оксана Яковець.
—————-

Львів – перше місто України та світу, у якому Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою презентує свій проект «Молодь про Світовий Конґрес Українців», з нагоди 50-річчя його діяльності. Упродовж 2017–2018 років відеоролики, відзняті студентами-журналістами Національного університету “Львівська політехніка” будуть презентовані у містах України та 53-х країнах-членах Світового Конґресу Українців. Про реалізацію проекту поспілкуємось у програмі «Сусіди» у четвер, 6 квітня о 21 годині 10 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

Учасники: Ірина Мицак, голова Світової комісії з відзначення 50-ліття заснування СКУ, Сергій Касянчук, голова Представництва Світового Конґресу Українців в Україні.
—————-КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ15:16, вівторок, 12 грудня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
12:23, понеділок, 27 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:35, вівторок, 14 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:19, вівторок, 7 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0