Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 7 грудня

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 7 грудня

Андрій Сендецький розповість про благодійну дитячу акцію «Просто небилиці» у радіопрограмі «Зустріч на князя Романа» з Євою Якубовською. Слухайте програму о 14:30, в середу, 7-го грудня.                                    

 

Передріздвяна пора – найкращий час для того, щоб робити добро! У ці дні чимало громадських і благодійних організацій збирають подарунки для дітей з інтернатів та сиротинців. Як можна долучитися до подібних акцій і своєю лептою допомогти здійснити дитячі мрії поспілкуємося в середу, 07 грудня, з 18 години 20 до 19 години в прямому ефірі програми “Час жити”. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

 

Учасники: представники Благодійної організації „Мальтійська служба допомоги у Львові”, Благодійного Фонду «Карітас Львів УГКЦ», організатори всеукраїнської благочинної акції «Миколай про тебе не забуде»

——————-

Двоє чиновників на Львівщині позбулися своїх посад через нерозпорядливість у розчищенні доріг від снігу під час стихії у листопаді. Нині маємо вже грудень, а ситуація з очисткою вулиць і доріг бажали б бути кращми. Від кого це залежить і чи упродовж усієї зими мешканці місті і області матимуть проблеми з сніговими заметами? – спілкуватимемось у програмі Наталі Сохан «ДІЛОВІ ЗУСТРІЧІ», що звучатиме в ефірі Львівського радіо у середу, 7 грудня, о 21 годині 10 хвилин.

УЧАСНИКИ: Начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор та ще один визначається

—————КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ