Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 7 квітня

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 7 квітня

Схід України, Сірія, Нагірний Карабах  – чи існує звя’зок між цими військовими діями? Кому вигідна дестабілізація у світі? Чи можуть останні події на Кавказі вплинути на ситуацію на сході  нашої держави? Що там зараз відбувається і чи буде 7-ма хвиля мобілізації? – Про це спілкуватимемось у радіопрограмі Наталі Сохан «ФОРМУЛА БЕЗПЕКИ», що звучатиме в прямому ефірі Львівського радіо у четвер, 7 квітня, о 18 годині 20 хвилин.

                                      —————-

Чи стали якіснішими та безпечнішими продукти харчування в Україні після набуття чинності новим законом «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»? Фахівці називають його євроінтеграційним, бо за стандартами безпечності харчових продуктів, які запроваджуються, він наближує Україну до Європи. Чому, окрім дотримання європейського вектору розвитку прийнятий закон корисний і для споживачів, і для виробників харчових продуктів слухайте у радіопрограмі “Сусіди” у четвер,  7 квітня о 21 годині 10 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.

—————-

У четвер, 7 квітня,  о 14-й годині 30 хвилин дізнаємося про рух мистецтва через призму жіночого сприйняття та місця такого бачення у 21 столітті. Гостями у  радіопрограмі “Зустріч на князя Романа” з Іреною Вовк будуть організатори фестивалю “Аніма”.

——————–КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:40, четвер, 14 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
16:50, п`ятниця, 8 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
15:33, четвер, 31 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0