Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 8 березня

Слухайте в ефірі “Львівського радіо” 8 березня

Тарас Григорович Шевченко безсумнівно геній своєї нації, ба більше цілого покоління, недарма його називають генієм не тільки вітчизняні науковці. У переддень народження варто осмислювати генія через призму інших мистецьких течій, адже Тарас Григорович реалізовував свій величезний талан та талант у навіть не паралельних творчостях. У прямомі ефірі радіопрограми “Зустріч на князя Романа” 8 березня, у  вівторок, о 14:30. Спробуємо осягнути таїнство генія сьогодні, у голосах поколінь, які і сього творять його традиції. Гість програми Олег Стефан – лауреат міжнародної премії імені Тараса Григоровича Шевченка, актор, який неодноразово виконував роль великого поета, а також його героїв.

—————-

Розпочалася весна, а з нею –  щорічне загострення алергічних недуг, передусім – поліноз, який є прикрим супутником просинання природи, розвитку бруньок та цвітіння рослин. Як запобігти цьому явищу? – Дізнаємось з випуску програми «ЗДОРОВЯ», що звучатиме в ефірі Львівського радіо у вівторок, 8 березня, о 18 годині 20 хвилин. Автор і ведуча – Наталя Сохан.

——————-

 

Одним з найвизначніших українських художників ХІХ – ХХ ст. був Олекса Новаківський. Його творчість сповнена монументалізму, з яким він зображував персонажів народного життя, укорінена в традиціях народної культури, яку він підніс до рівня найвищих здобутків тогочасного європейського мистецтва. Розмову про Олексу Новаківського слухайте в програмі “Постаті” у вівторок, 8 березня, о 21.10. Автор і ведучий Євген Ланюк

———————КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ